Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

SLZÁM SE NEUBRÁNILY: Dane (†52), vrať se, plakala Kardová a dcera Tereza! Sestra Lenka zkolabovala

SLZÁM SE NEUBRÁNILY: Dane (†52), vrať se, plakala Kardová a dcera Tereza! Sestra Lenka zkolabovala
Zdroj: eXtra.cz, Profimedia.cz
+ Dalších 54 fotografií
party u rakve
Dan Nekonečný (†52) odešel rozdávat rozkoš do nebe. A přestože byl smutek na jeho pohřbu v pražském Motole přísně zakázán, nejbližší se slzám stejně neubránili. V pláč propukla Nekonečného životní láska Zuzana Kardová, zhroutily se i jeho nevlastní dcera Tereza Kardová a dlouholetá kamarádka Eva Pilarová.

Vrať se nám, Dane, stálo na jednom ze smutečních věnců. Příbuzní, blízcí přátelé i kolegové si nechtěli připustit, že přišli ministra rozkoše Nekonečného doprovodit na druhý břeh.

"Jak žil, tak se i rozloučil," prohlásila Eva Pilarová, která se zprvu usmívala, pak ale propukla v pláč. Slzám se neubránila ani Danova životní láska Zuzana Kardová, která se zhroutila už při smutečním průvodu. Na zem si musela sednout nevlastní dcera Tereza Kardová, plakala snad nepřetržitě.

Nekonečného sestra Lenka, která žije v rodných Boskovicích, se sesypala natolik, že na pohřbu museli zasahovat záchranáři. Po kolapsu ji ošetřili v sanitce.

Silné rozrušení neskryla ani Nekonečného další bývalá partnerka Lejla Abbasová. Z motolského krematoria totiž odjížděla vozem s otevřeným kufrem.

Dan Nekonečný náhle zemřel v 52 letech, zabil ho infarkt. Našli ho až tři dny po smrti ve vaně v domku, který si v pražských Řeporyjích pronajímal.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy