Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Slyšíte to? To jsou svatební zvony. Idol a lamač srdcí modelek Leo DiCaprio se bude ženit! Jeho ex si rvou vlasy

Leonarda jsme začali milovat v Djangovi. Už navždycky by měl hrát
výhradně padouchy.
Zdroj: Profimedia.cz
Tak je to tady! Starý mládenec, lamač ženských srdcí, tedy především modelkovských, se bude ženit. Zpráva o zásnubách Leonarda DiCapria (40) obletěla svět a proč že si jeho ex rvou vlasy? No protože svoji snoubenku požádal o ruku po krátkých ČTYŘECH měsících známosti.

Sorry, ženy, je to tak. Váš idol se chystá do toho praštit. Podle magazínu OK! se měl na konci září zasnoubit s o patnáct let mladší modelkou Kelly Rohrbach. Ano, my o ní také slyšíme prvně. Nicméně tuhle kopii svých předchozích partnerek požádal o ruku během romantické večeře v italské restauraci v New Yorku.

Leo nejen že si pochvaluje krásu svojí nastávající, ale jak píše OK!, hrdličky jsou na sebe „intelektuálně napojeny, což je pro něho nová záležitost. Není to jen hezká tvář. Sdílejí spolu vášeň pro sociální problémy, jako je globální oteplování a chudoba.“ Tuhle větu si vysvětlujeme tak, že buď Leova holka je ve svých pětadvaceti stará mladá, nebo je herec trochu intelektuálně jin­de.

Věřili bychom tomu víc, kdyby byl Leo upřímný a na rovinu řekl, že si poslední čtyři měsíce užil sexu jako nikdy a že ta jeho nová bloncka není úplně vypatlaná jako ty předchozí (mimochodem v minulosti mu postel zahřívalo 9 z 10 modelek Victoria´s Se­cret), že s Oscarem se už rozloučil, je mu už čtyřicet a všimnul si, že se mu začaly dělat kouty.

Snoubencům přejeme hodně štěstí, spoustu intelektuálních napojení a doufáme, že na svatbu nebudeme muset čekat tři roky jako u Jennifer Aniston (46).

Související články

Další články