Sorry, ženy, je to tak. Váš idol se chystá do toho praštit. Podle magazínu OK! se měl na konci září zasnoubit s o patnáct let mladší modelkou Kelly Rohrbach. Ano, my o ní také slyšíme prvně. Nicméně tuhle kopii svých předchozích partnerek požádal o ruku během romantické večeře v italské restauraci v New Yorku.

Leo nejen že si pochvaluje krásu svojí nastávající, ale jak píše OK!, hrdličky jsou na sebe „intelektuálně napojeny, což je pro něho nová záležitost. Není to jen hezká tvář. Sdílejí spolu vášeň pro sociální problémy, jako je globální oteplování a chudoba.“ Tuhle větu si vysvětlujeme tak, že buď Leova holka je ve svých pětadvaceti stará mladá, nebo je herec trochu intelektuálně jin­de.

Věřili bychom tomu víc, kdyby byl Leo upřímný a na rovinu řekl, že si poslední čtyři měsíce užil sexu jako nikdy a že ta jeho nová bloncka není úplně vypatlaná jako ty předchozí (mimochodem v minulosti mu postel zahřívalo 9 z 10 modelek Victoria´s Se­cret), že s Oscarem se už rozloučil, je mu už čtyřicet a všimnul si, že se mu začaly dělat kouty.

Snoubencům přejeme hodně štěstí, spoustu intelektuálních napojení a doufáme, že na svatbu nebudeme muset čekat tři roky jako u Jennifer Aniston (46).