Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slyšíme snad SVATEBNÍ zvony? Zásadní slova Rytmuse o lásce k Jasmině Alagič!

Láska Rytmusovi a Jasmině jenom kvete!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 47 fotografií
Bude svatba?
Rytmus (41) a Jasmina Alagič (29) spolu randí teprve půl roku. Je ale evidentní, že rapperovo pouto k sexy moderátorce je daleko pevnější než k bývalce Darou Rolins (45). Pořídili si luxusní hnízečko lásky nedaleko za Bratislavou, několikrát už mluvili o dětech a na řadě by tak pochopitelně měla být svatba!

Z chudého kluka, který vyrůstal na zanedbaném sídlišti ve slovenských Piešťanech, se stal jeden z nejbohatších zpěváků v šoubyznysu. Kdyby Rytmus chtěl, nemusí až do smrti pohnout prstem.

Ten největší sen si však prozatím nesplnil. Touhu po rodině se mu ve 41 letech stále nepodařilo naplnit. Vypadá to však, že se k tomu schyluje. S krásnou moderátorkou Jasminou Alagič chodí teprve půl roku, ale už spolu bydlí a není pochyb, že mezi nimi vzniklo pouto pevnější než ocel.

"Celý život jsem ji hledal, až jsem ji našel v Bosně," připsal Rytmus k romantické fotce s Jasminou. Fanoušci téměř okamžitě začali spekulovat, zda se neblíží svatba.

A je pravda, že má Rytmus nejvyšší čas. Určitě nebude chtít děti bez svatby, ale jestli si je chce pořádně užít, měl by si je pořídit co nejdřív. Až oslaví padesátku, už to nebude ono. Snad mu nebude Jasmina, jež se teď soustředí především na kariéru, házet klacky pod nohy.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy