Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Sluníčko z Teletubbies bude mít malé slunce: Dětská herečka oznámila těhotenství

Usměvavé žvatlající sluníčko v legendárních Teletubbies. Hrála ho Britka Jessica Smith.
Zdroj: Profimedia.cz
teletubbies

Britská herečka Jessica Smith (27), známá díky své roli v seriálu Teletubbies, očekává své první dítě. Herečka, jež se proslavila již v dětském věku jako „žvatlající sluníčko“ v populárním dětském seriálu, natáčeném mezi lety 1997 a 2001, sdílela svou radost s veřejností prostřednictvím sociálních sítí. Informoval o tom web Daily Mail.

Jessica Smith, přezdívaná „Jess“, zveřejnila fotografii svého těhotenského ultrazvuku na Instagramu. Doprovodila ji komentářem: „Když se ze dvou stanou tři...“ Ve svém příspěvku tak naznačila, že se s partnerem Rickym Lathamem připravují na příchod potomka. Zatím ale neprozradila jeho pohlaví.

Herečka, která je stále aktivní v oboru herectví, se tak může těšit z přírůstku do rodiny. Na sociálních sítích se dočkala mnoha gratulací a komentářů fanoušků. Jedním z nich byla například úsměvná poznámka: „Sluníčko z Teletubbies bude mít své vlastní malé sluníčko.“


Že Smith ztvárňovala sluníčko v legendárních Teletubbies, dlouho sama netušila – vzhledem k tomu, v jak raném věku se natáčení účastnila. Nyní je však s tímto charakterem neodmyslitelně spojena a mnozí její fanoušci při vzpomínkách na seriál sdílejí své emoce. A to i v komentářích pod jejím příspěvkem.

Bezejmenné usměvavé slunce, nazývané jako „The Baby Sun“, v každé části shlíželo na hlavní postavy jménem Tinky-Winky, Dipsy, Laa Laa a Po, připomíná Daily Mail.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy