Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Slunečnou posílil herec Václav Knop: Seriálové Lídě ztuhl úsměv na rtech

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
Slunečná
Ve Slunečné bude trochu rušno. Jednoho dne se totiž bez pozvání a varování objeví ve dveřích Václav Knop (70) coby Zdeněk Vacek. Rozrazil dveře v kuchyni a rodina z toho rozhodně nebyla nadšená. Obzvlášť Lídě v podání Dany Batulkové ztuhl úsměv na tváři.

„Nazdar, děti!“ s tímto pozdravem se nečekaně objevil tatínek Zdeněk Vacek u svého syna Františka, kterého hraje Ondřej Pavelka, a snachy, tu ztvárňuje Dana Batulková. A tihle dva si rozhodně kolem krku nepadnou. Ve Slunečné bude tedy trochu víc rušno.

Role lékaře

„Jsem tu za lékaře, který dělá celostní medicínu. To znamená, že léčí lidi jak fyzicky, tak psychicky. Má problém s tím, že je v penzi, a chce založit svou vlastní kliniku. Obětuje tomu všechno, a především veškeré úspory, i peníze za vilu, kterou prodal,“ líčí herec svého sarkastického, tak trochu nerudného doktora, a dodává, že to rozhodně není všechno.

Malé tajemství

„Samozřejmě že o všechno přijde a to ho přinutí u rodiny zůstat. Doma je Vacek natolik oblíben, že se mu rodina snaží vybojovat vilu zpátky a vymyslí skvělou věc.“ O co půjde, ale Václav Knop prozradit divákům nemůže. „To by bylo moc snadné, jen se dívejte. Prozradím ale to, že herecky je tato linka velmi lákavá,“ usmívá se herec nad svým osudem ve Slunečné.

Netradiční vztahy ve Slunečné

Na natáčení se Václav Knop nejčastěji setkává se svou rodinou a v těsné blízkosti mu bude Dana Batulková. „Tu Zdeněk nenávidí. Neustále se s ní hádá, chodí za ní do hospody. Herecky je to krásná práce,“ přiznává s úsměvem. „Druhou ženou, která bude Zdeňkovi nablízku, je Pavla Tomicová coby prodavačka Ála, které diagnostikuje cukrovku, a tím se začne odvíjet jejich netradiční vztah.“

Související články

Další články