Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SLUNEČNÍ BRÝLE NA MÍRU: Víme, které se hodí pro váš tvar obličeje!

Víme, které sluneční brýle padnou právě vám!
Zdroj: archiv
K létu neodmyslitelně patří i sluneční brýle, kterých je teď na trhu obrovské množství, a tak je velmi složité vybrat si přesně ty, které nám padnou. Pokud se ovšem budete řídit podle tvaru obličeje, nemůžete udělat chybu. Víme, které padnou právě vám.

Pokud nevíte, které sluneční brýle si koupit, poradí vám tvar vašeho obličeje. Ne totiž každý kousek slunečních brýlí z vás udělá sexy modelku. Proto neexperimentujte a vsaďte na ověřené rady. Tady máte malý přehled.

OVÁLNÝ OBLIČEJ

Můžete si dovolit téměř jakékoli obroučky a vždy budete za hvězdu. Proto se nebojte experimentovat a držet se čerstvých trendů. Ne každý má takové štěstí jako vy a má na výběr z tolika modelů.

KULATÝ OBLIČEJ

Vy rozhodně zapomeňte na kulatý tvar brýlí. Dále pro vás zůstávají tabu brýle s malými obroučkami nebo zase příliš velké mouchy. Sáhněte po hranatých brýlích, které můžou být klidně výraznější, a bát se nemusíte ani barev.

HRANATÝ OBLIČEJ

Slušet vám budou oválné brýle a dovolit si můžete i různé asymetrické obroučky. Do čeho se ale rozhodně nepouštějte, jsou brýle hranaté a obdélníkové, v nich byste moc parády nenadělala.

TROJÚHELNÍKOVÝ OBLIČEJ

V žádném případě si nekupujte brýle s nevýraznými horními obroučkami. Nebojte se být odvážná a koupit si pořádně výrazné masařky, uvidíte, že právě vy si je můžete dovolit.

Související články

Další články