Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Slunečná, Zoo a teď Dobré zprávy: Prima přichází se seriálem z televizního prostředí

Osazenstvo chystaného seriálu Dobré zprávy.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
nový seriál

V těchto dnech začala TV Prima natáčet nový seriál Dobré zprávy. Diváky zavede do prostředí televizního zpravodajství a hlavních rolí se ujali Natálie Halouzková a Vladimír Polívka. Na co se můžeme těšit?

V malešických ateliérech v Praze padla první klapka nového seriálu TV Prima, který se bude odehrávat v prostředí televizního zpravodajství. Jedná se o další dlouhodobý seriál, kterých tato televizní stanice v poslední době uvedla už několik. V případě Zoo nebo Slunečné se jednalo o divácky velmi atraktivní tituly. Nechme se překvapit, jak se uvede nový počin, který dostal název Dobré zprávy.

Holka z vesnice před kamerou

Seriál Dobré zprávy, který se právě natáčí, líčí příběh vesnické dívky Báry Beránkové, která získá stáž v redakci Dobrých zpráv. Hraje ji Natálie Halouzková a ke své roli při zahájení natáčení prozradila: "Poprvé hraji postavu, která je mému naturelu nejbližší. Bára je moc milá holka, je z vesnice a pro místní televizi točí reportáže."

​Záměrem tvůrců je ukázat televizní zpravodajství i z jiné stránky. "Prostřednictvím holky plné ideálů chceme na specifickém pořadu odpoledního živého vysílání nahlédnout do televizního zákulisí,“ uvedla první natáčecí den Lenka Hornová, ředitelka obsahu TV Prima.

Plno známých tváří

Kromě Natálie Halouzkové a Vladimíra Polívky v Dobrých zprávách hrají Miroslav Šimůnek, Marek Vašut, Igor Chmela, Jaromír Nosek, Ivana Andrlová či Vojtěch Vodochodský.

Ústřední moderátorskou dvojici v Dobrých zprávách ztvární Sára Rychlíková a Jan Fanta. Coby sporťačka na televizní obrazovky vyskočí herečka Denisa Nesvačilová.

V seriálu bude jednou z hvězd také herec Václav Šanda, který se dlouhou dobu věnoval hlavně divadlu. Webu super.cz prozradil, že v novém projektu nebude hrát lamače dívčích srdcí.

V galerii se můžete podívat na fotografie z první klapky nově chystaného seriálu.

Související články

Další články