Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Slunečná vystavila účet: Natáčení stálo majlant. Desítky sudů piva a litry laku na vlasy

Slunečná vystavila účet: Natáčení stálo majlant. Desítky sudů piva a litry laku na vlasy
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 9 fotografií
seriál
Půl roku po vysílání vystavil oblíbený seriál Slunečná účet za natáčení. Nejnákladnější položky byly kostýmy. Nešetřilo se ani na maskérně nebo občerstvení pro herce. Seriál budou moci diváci sledovat opět po letních prázdninách.

Oblíbený seriál Slunečná za sebou zanechal tučný účet. Tvůrci se do práce hrnuli s nadšením, a proto ani při natáčení příliš nešetřili. Během natáčení 35 dílů se na place vystřídalo 291 herců, mezi kterými se objevil i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (63). Vše bylo natočeno během pouhých 138 dní.

Šatů není nikdy dost

Jednou z nákladných položek na účtu Slunečné byly především kostýmy. Například Eva Burešová dostala stejné svatební šaty třikrát. Jedny si herečka oblékla při scéně, kdy čekala před kostelem, druhé do hospody, kde se na ni vylil guláš, a třetí využila, když běžela po schodech od Štěpána. Stejně jako v hospodě je ale herečka při běhu zašpinila. Ani zástěry obsluhy z hospody nebyly ošizené a jsou ušité z pravého denimu.

Hlad byl silnější

Při natáčení hercům také dost vyhládlo a na každý díl tak bylo připraveno zhruba deset porcí jídla a třicet sudů nealkoholického piva. Spotřeba velkého množství materiálu vznikla i v zákulisí maskérny. Aby herci vypadali dobře na kameře, využili 24 litrů laku na vlasy, 1,5 litru make-upu a přes půl litru řasenky. Kromě toho bylo spotřebováno i 84 balení papírových kapesníků a 72 balení vlhčených ubrousků.

Od začátku letních prázdnin se diváci o těžké práci herců, maskérů i produkce už nemohou přesvědčit. Na televizní obrazovky se ale Slunečná vrátí opět na podzim.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy