Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slunečná se vrací: Komplikace při natáčení, Predrag Bjelac nemohl dorazit

Slunečná se vrací: Komplikace při natáčení, Predrag Bjelac nemohl dorazit
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 17 fotografií
ztížené natáčení
Na obrazovky se po letní pauze opět vrací divácky oblíbený seriál Slunečná. O prázdninách si toho zažil spoustu, hlavně přeplněné natáčecí dny, protože se musela dohnat pauza, která nastala kvůli pandemii koronaviru. Ateliéry byly zavřené, herci měli volno, a tak se v létě muselo všechno dohnat.

Hned po prázdninách diváci uvidí díly, které se natáčely za přísných hygienických podmínek a v omezeném režimu. To způsobilo i to, že do ateliérů nemohl přijet jeden z herců, který měl právě ten den natáčet.

Řeč je o herci Predragu Bjelacovi, který se v seriálu Slunečná objevil jako albánský podnikatel, motající se kolem hlavního hrdiny Marka Lambory.

„Vzhledem k pandemii koronaviru, která byla v té době v plném proudu, se Predrag Bjelac nemohl dostat na natáčení. Nelétala letadla, republika byla v omezeném režimu, a to znamenalo, že nebylo možné herce dostat do ateliérů,“ osvětluje situaci tiskový mluvčí seriálu Josef Ducký.

Pomohla technika

Tvůrci ale přišli s plánem, že pomůže technika, a tak se herec objeví v seriálu za pomoci konferenčního hovoru. „Moc jsem se těšil na další natáčení, ale bohužel… Nešlo to. Jsem rád, že se to vyřešilo tímto způsobem a já se se všemi mohl vidět alespoň takto,“ prozrazuje herec, který má kořeny v bývalé Jugoslávii a za nabídku zahrát si ve Slunečné je moc vděčný, protože v České republice dlouho netočil.

Scény, kdy seriálový Janek domlouvá s Predragem obchod, se tedy rušit nemusely a proběhly za pomoci techniky a počítače. „Vše bylo připravené a domluvené. Klaplo to a jsme moc rádi, že si Predrag udělal čas a natáčení dokončil i takto. Jen nás mrzí, že nemohl přijet osobně, protože je mezi ostatními kolegy oblíbený a všichni se na něj těšili. Není ale vyloučené, že se ještě v seriálu objeví,“ dodává Josef Ducký.

Předpremiérové díly

Díky velkému diváckému ohlasu na seriál Slunečná a velkému zájmu o předpremiéry v iPrima Videopůjčovně, se produkce rozhodla zařadit předpremiéry Slunečné i do televizního vysílání. Během prázdnin tak mohou diváci vidět od pondělí až do čtvrtka exkluzivní předpremiéry seriálu. V pondělí 17. 8. od 18.10 do 18.55 poběží na hlavním kanále Prima první část 36. dílu seriálu, v úterý 18. 8. se odvysílá druhá část tohoto dílu. Ve středu a čtvrtek si mohou diváci vychutnat 37. díl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy