Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slunečná míří do finále: Drama, možný porod a nepříjemný důkaz. Víme, kdy se seriál vrátí na obrazovky

Slunečná míří do finále: Drama, možný porod a nepříjemný důkaz. Víme, kdy se seriál vrátí na obrazovky
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
slunečná
Primácký seriál Slunečná dnes odvysílá poslední díl před vánoční pauzou. Finálový díl přinese spoustu nových nadějí pro nejoblíbenější pár Týnu s Jankem, mezi kterými to opět zajiskří. Sylvie také nezahálí a poté, co ji Štěpán zmlátil, se rozhodla navštívit doktora, který jí to potvrdí černé na bílém. Fanoušci se tímto dílem ale nerozloučí se Slunečnou na dlouho, televize Prima už totiž potvrdila pevné datum, kdy se opět vrátí na televizní obrazovky.

Oblíbený seriál Slunečná dnes mohou diváci před vánoční pauzou sledovat naposledy. Už ale dnes víme, kdy se Slunečná opět vrátí na obrazovky. Televize Prima potvrdila, že další díl odvysílá už druhý týden v lednu, a to v úterý 12. ledna.

Poslední předvánoční díl, plný zvratů

Janek čelí tlaku novinářů, kteří chtějí, aby jim dal další rozhovory. Přemlouvá ho i Marek. Ani Hana a John nejsou proti. Janek to odmítá a rozhodne se, že odjede na chatu ke kamarádovi, kde ho nikdo nenajde. John nabídne, aby se schoval v Denisině bytě. Janek souhlasí. V noci se mu vrátí noční můry a John se vyděsí. Nakonec přiveze za Jankem do bytu Týnu. Ta má s Jankem terapeutickou chvilku. Janek se nakonec rozhodne, že rozhovor novinářům dá.

S hvězdnými herci se po svátcích budeme opět setkávat

Od druhého lednového týdne se diváci opět mohou těšit na nové příběhy oblíbených seriálových postav v čele s Evou Burešovou, Markem Lamborou, Barborou Jánovou, Filipem Blažkem, Danou Batulkovou, Evou Decastelo (42) nebo Janem Plouharem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy