Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Slunečná jen jednou týdně: Eva Burešová si v karanténě hraje a posílá divákům vzkaz

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
omezení
Vzhledem k vážnosti situace a vládním nařízením se i televize Prima rozhodla omezit natáčení a vysílání některých svých pořadů a seriálů. Omezení se dotklo už i oblíbeného seriálu Slunečná, na který se diváci těší vždy v úterý a ve čtvrtek. Od příštího týdne však dojde k omezení vysílání a Slunečnou budou moci diváci vidět jenom v úterý. Herci mají volno a karanténu tráví nejčastěji se svými rodinami - stejně tak i Eva Burešová.

Kvůli mimořádným opatřením se televize Prima rozhodla, že od 24. března se seriál Slunečná bude vysílat pouze jednou týdně.

„V rámci preventivních opatření jsme dočasně zastavili natáčení vlajkových seriálů Modrý kód a Slunečná, což má za důsledek, že nemůžeme zajistit kontinuální vysílání dvou premiérových dílů týdně u seriálu Slunečná, a budeme jej nově vysílat pouze v úterý,“ uvedl generální ředitel televize Prima Marek Singer.

Eva Burešová si v karanténě hraje

Herci tak díky nečekanému volnu tráví svůj čas především s rodinou, stejně jako hlavní představitelka Týny Popelkové Eva Burešová A co vzkazuje všem divákům? „Jsem s rodinou na Moravě, hrajeme si, koukáme na pohádky. Ven vycházím jen do obchodu a s rouškou. Prosím, nevycházejte ven, jen pokud je to opravdu důležité. Všem přeji pevné zdraví, opatrujte se. Posílám objetí a pozitivní energii,“ vzkazuje oblíbená herečka.

Ve čtvrtek večer Slunečnou nahradí oblíbený seriál Vinaři. První díl diváci uvidí 26. března. Změna ve vysílání se týká i avizované novinky Einstein s Vojtěchem Kotkem v hlavní roli. Nasazení seriálu se odsouvá na podzim, místo něj Prima odvysílá od soboty 21. března divácky úspěšný krimiseriál Temný kraj.

Související články

Další články