Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Slunečná Eva Burešová to schytala za úsměv: Lidé se jí zastali a zasypali ji podporou

Slunečná Eva Burešová to schytala za úsměv: Lidé se jí zastali a zasypali ji podporou
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
hádka
I hvězdy se občas trápí kvůli všedním věcem. Eva Burešová (26) ze seriálu Slunečná nedávno přiznala, že se už roky potýká s narážkami na svůj úsměv. Když jí fanynka napsala, že by radši zuby cenit neměla, herečka už to nevydržela a vtipně ji poslala do patřičných mezí. A protože si to nenechala pro sebe, vzedmula se velká vlna - tentokrát ne kritiky, ale podpory!

Eva Burešová se raduje z odezvy fanoušků, kterou způsobila její malá hádka s kritičkou její vizáže. „Jste moc hezká, ale jen když se nesmějete,“ napsala Týně Popelkové ze seriálu Slunečná nejspíš jedna z divaček.

Herečka ji odkázala do patřičných mezí a komunikaci ze sociální sítě zveřejnila na Instagramu. Co pak následovalo, nejspíš nečekala. Burešové začaly desítky fanoušků vyjadřovat podporu. "Evičko, kašlete na všechny co vám závidějí váš krásný úsměv. Lidi jsou bohužel hodně závistiví, a proto vám píší takové hnusné komentáře či zprávy. Jste krásná, a moc pozitivní a hodný člověk," vzkázala třeba Anna. Podobně laděných komentářů byly mraky.

Něco se změnilo

Burešovou tak může hřát u srdce, že ne všichni lidé, kteří ji sledují, jsou škarohlídi.

"Dokonce vznikl hashtag #nestydimsezasvujusmev a spousta dětí i dospělých přidávalo své fotky, aby taky ukázali, že se za svůj úsměv nestydí. Udělalo mi to obrovskou radost a ještě větší, když vidím a ze zpráv čtu, že jsem pro některé motivací. Dnes na mě vykoukla stránka Každý úsměv je krásný, kterou založil někdo z vás a fotky úžasných úsměvů se jen hromadí. Mám radost!" popisovala Eva reakce na svoje trápení s kritikou úsměvu.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy