Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Sluncem zalitý vztah Rolins a Nedvěda: Něco jsme vám zatajili, vtipkují u fotky v plavkách

Krásný pár je v Itálii.
Zdroj: se souhlasem Dara Rolins
+ Dalších 6 fotografií
vztahy

Dara Rolins (49) a Pavel Nedvěd (49) jsou už přes rok šťastně zadaní. Zpěvačka a fotbalista tráví většinu léta cestováním, nedávno se vrátili z Ameriky rovnou do Itálie, odkud poslali fanouškům pozdrav v plavkách. A je znát, že se tento pár hledal, až se našel, i co se týče zdravého životního stylu a cvičení, které se velmi odráží na jejich vysportovaných tělech. Fanoušky na Instagramu pak potěšili i vtípkem o společných dětech.

Ještě nedávno byl pár Dara Rolins a Pavel Nedvěd na dovolené v Americe, kam zpěvačka vzala i svou půvabnou dceru Lauru, jak již redakce eXtra.cz informovala.

Po návratu ze slunné Kalifornie se pár vydal na další dovolenou do Itálie, odkud sdílí svým fanouškům i některé momenty ze soukromí.

Dara své obdivovatele na Instagramu už několikrát potěšila snímkem svého vysportovaného těla v plavkách a vždy je to parádní podívaná. Tentokrát si k sobě na fotku vzala i svého Pavla, kterému se kariéra profesionálního sportovce nemůže dařit zapřít.

Vtípek o společných dětech

Netrvalo dlouho, co fanoušci zahrnuli pár milými vzkazy. "Neskutečně se k sobě hodíte, přeji vám štěstí do života," uvedla jedna z fanynek. "Pár jako z Hollywoodu, moc vám to spolu sluší," píší další.

V jednom z instagramových příběhů se zpěvačka rozhodla i pro žertík. Dara a Pavel se zvěčnili na jedné z italských pláží se dvěma blonďatými dětmi, které jako by zpěvačce i fotbalistovi z oka vypadly. "Něco jsme vám asi zatajili," zavtipkovala Rolins pohotově ke snímku ve stories, na kterém pózují se svými na první pohled přesnými kopiemi.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy