Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Sluncem zalitý vztah Rolins a Nedvěda: Něco jsme vám zatajili, vtipkují u fotky v plavkách

Nedvěd momentálně randí s Darou.
Zdroj: Se souhlasem Dara Rolins
+ Dalších 6 fotografií
vztahy

Dara Rolins (49) a Pavel Nedvěd (49) jsou už přes rok šťastně zadaní. Zpěvačka a fotbalista tráví většinu léta cestováním, nedávno se vrátili z Ameriky rovnou do Itálie, odkud poslali fanouškům pozdrav v plavkách. A je znát, že se tento pár hledal, až se našel, i co se týče zdravého životního stylu a cvičení, které se velmi odráží na jejich vysportovaných tělech. Fanoušky na Instagramu pak potěšili i vtípkem o společných dětech.

Ještě nedávno byl pár Dara Rolins a Pavel Nedvěd na dovolené v Americe, kam zpěvačka vzala i svou půvabnou dceru Lauru, jak již redakce eXtra.cz informovala.

Po návratu ze slunné Kalifornie se pár vydal na další dovolenou do Itálie, odkud sdílí svým fanouškům i některé momenty ze soukromí.

Dara své obdivovatele na Instagramu už několikrát potěšila snímkem svého vysportovaného těla v plavkách a vždy je to parádní podívaná. Tentokrát si k sobě na fotku vzala i svého Pavla, kterému se kariéra profesionálního sportovce nemůže dařit zapřít.

Vtípek o společných dětech

Netrvalo dlouho, co fanoušci zahrnuli pár milými vzkazy. "Neskutečně se k sobě hodíte, přeji vám štěstí do života," uvedla jedna z fanynek. "Pár jako z Hollywoodu, moc vám to spolu sluší," píší další.

V jednom z instagramových příběhů se zpěvačka rozhodla i pro žertík. Dara a Pavel se zvěčnili na jedné z italských pláží se dvěma blonďatými dětmi, které jako by zpěvačce i fotbalistovi z oka vypadly. "Něco jsme vám asi zatajili," zavtipkovala Rolins pohotově ke snímku ve stories, na kterém pózují se svými na první pohled přesnými kopiemi.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy