Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Slunce vstupuje do zemitého Býka: Vodnářům přináší finanční zázemí, Blížencům lásku a jistoty

znamení Býk
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro

Slunce vstupuje ve čtvrtek 21. dubna 2022 do Býka, jemuž vládne živel Země a planeta Venuše, jeho opačným znamením je Štír a tradičně touží nejen po luxusu, ale i jistotách a lásce. Svou povahou je vždy dobrý, v srdci má tolik lásky, že bychom mu mohli všichni závidět, a skvělými organizačními schopnostmi dokáže vést i větší tým. Co přináší toto období právě vám?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během období Býka si vybudujete takové finanční zázemí a pracovní příležitosti, že se nad tím budete podivovat do konce roku. Opravdu se vám daří, což je příjemná změna oproti náročnému začátku roku. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše pochyby v lásce by mohly zmizet, jakmile se Beran s Býkem vymění. Ten totiž tradičně představuje stabilitu, zázemí a potřebuje ke svému životu jistoty. To samé se projeví u vás. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud změníte své denní rituály, můžete se naučit mnoho nového. Zkuste během období Býka nemyslet na to, co vše by se mohlo pokazit, a čerpejte energii především z přírody. Vládnoucím živlem Býka je totiž Země. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tohle je prostě vaše! Dojděte si pro váš splněný sen a neohlížejte se dozadu, v minulosti pro vás už nic není. Máte šanci dosáhnout luxusu, který si do svého života tolik přejete, a zároveň životem procházet s lehkostí. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Během období Býka vás čeká velké překvapení! Konečně pustíte otěže své minulosti a vykročíte vpřed. Ten, kdo vašemu srdci zasadil tak obrovskou ránu, by vaší duši konečně měl dát prostor, aby se mohla spojit s jinou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nepřemlouvejte druhé, aby vám projevovali svou náklonnost. Buďte upřímní, a pokud vidíte, že tam pro vás nic není, běžte o dům dál. Život je krátký na to, abyste ho dali těm, kteří ho s vámi nechtějí sdílet. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V tomto období objevíte znovu svou dětskou radost a zálibu, která by vám mohla přinést nečekaný finanční profit. Je to zájem Býka, dělat to, co mu přináší radost. Ovlivní vás v tom, kam chcete v životě směřovat. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dělejte svou práci poctivě a v dobrém se vám to vrátí. Pokud se chystáte kohokoliv ze svého okolí podrazit, abyste uspěli, karma vám to vrátí dvojnásobně. Býk nikdy nedává druhé napospas svým lstím. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Utečte od svých problémů alespoň na pár dní do přírody anebo rovnou do zahraničí. Uvidíte, že se vám pročistí myšlenky a že řešení, o kterém jste si mysleli, že nemůže fungovat, je nakonec skvělé. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše nezlomná vůle, že v lidech je nakonec opravdu dobro, se vám bude v tomto období skutečně hodit. Nebojte se nastolit ve svém životě řád, anarchie už bylo víc než dost. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Možná je čas na změnu, a to skutečně velikou. Začněte od podlahy. Býk má velký smysl pro pořádek, takže i u vás doma bude čas na vytřídění starých věcí a nastolení fungujícího systému. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Býkův smysl pro luxus vás v tomto období bude opravdu lákat. Nebojte se dopřát si trochu z toho, co jste doteď považovali za odměny pro vyvolené. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy