Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slunce vstupuje do Střelce: Štíry přejde humor, Ryby čekají problémy

Slunce vstupuje 23. 11. 2021 do znamení Střelce: Přinese s sebou velké úspěchy, sexuální energii i touhu po adventním klidu
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro

Už v úterý 23. 11. 2021 vstupuje Slunce do odvážného Střelce, kterému nikdy nechybí smysl pro humor, silná intuice a bezprostřednost. Podívejte se, co si hvězdy přichystaly na tohle období a na co se můžete těšit!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V období Střelce zažijete ve svém životě mnoho nového! Stále se držíte na vlně úspěchu, zkuste se vrátit k některým svým starým zvykům, které vás posouvají dál. Buďte sami pro sebe tou největší motivací a hnacím motorem. V galerii najdete, čeho se v tomto období vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Snažíte se ke konci roku vše dohnat, v práci to však nebude tak snadné. Měli byste zhodnotit, jaký je poměr vaší odvedené práce a finančního ohodnocení, které dostáváte. Mnohé vám to ukáže. V galerii najdete váš tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste se napojit zpátky na sebe, více vnímat své potřeby. Silná intuice, která se pojí se Střelcem, vás v tomto období navede ke správnému rozhodnutí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Toužit budete po klidu, harmonii a stabilitě. Toho se vám příliš nedostává a máte v hlavě jen práci. Nezadaní budou tyto hodnoty vidět v lásce, zadaní ve své rodině. Je jen na vás, zda dáte prostor svým přáním. V galerii najdete, co vás v tomto období potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zkuste se na chvíli zamyslet nad tím, co byste dělali, kdyby vám svět pod nohy nekladl žádné překážky. Soustřeďte se na to, co je pro vás v současné době tou největší motivací. V galerii najdete, co vám pomůže.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Toužíte po změně, ale do svého života ji odmítáte pustit. Setrvat ve známém prostředí a vzorci může být komfortní, nikdy vás to však neposune dál. Kdo neriskuje, nic nezíská. V galerii najdete, co dalšího vás v tomto období nemine.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Uvědomte si, čeho chcete dosáhnout, a jednejte podle toho. Vaše lenost brání tomu, abyste dosáhli ještě před koncem roku velkého úspěchu. V galerii najdete tip, který vám v této věci pomůže.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Věnujte svou pozornost práci, v tomto období zaberte nejvíc. Přinese vám to zasloužený profit, ze kterého budete ještě dlouho čerpat. Nebojte se také být k sobě upřímní a ukončit věci, které vám již více neslouží. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud vás v minulém období zastihly zdravotní problémy, období Střelce by mělo do vašeho těla vnést znovu rovnováhu a hojnost v oblasti zdraví. Dařit se vám bude i ve finanční oblasti. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Váš pověstný smysl pro humor se v tomto období ztratí neznámo kam, na hlavu vám padnou jen samé starosti. Postavte se jim čelem a nestrkejte hlavu do písku. Tentokrát to vážně nevyjde. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Začíná vaše období! Užívejte si ho plnými doušky a radujte se z každodenních maličkostí. Dokonce to vypadá, že se vám vrátí i silná sexuální energie, kterou už potřebujete jako sůl. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ti z vás, kteří hledají partnera, najdou skutečný poklad. Mějte oči otevřené a nechte do svého života přijít změnu, po které už tak dlouho toužíte. Láska v čase vánočním, co chtít víc? V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články