Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slunce vstupuje do Štíra: Blížence pohltí strach a pochybnosti, Panny přijdou o peníze

Štíři se uplatní jako právníci, psychologové, realitní magnáti a vojáci.
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V neděli 24. 10. 2021 vstupuje Slunce do období Štíra. Přinese s sebou intenzivní potřebu budování domova a také vyjasnění partnerských neshod. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vnímejte, co se děje kolem vás, znamení vám napoví. Neváhejte se s vašimi prosbami obrátit na vyšší sílu. Dařit se vám bude hlavně finančně. V galerii najdete tip pro toto období.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce budete velmi sobečtí, absolutně zapomínáte na to, co cítí váš partner. Nezapomeňte v tomto období upřímně komunikovat a uvědomovat si své pocity. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci se vám bude v tomto období opravdu dařit, nadřízený ocení váš přístup. Vděčit za to můžete i stavu svého těla, které je ve skvělé kondici a vy toho tak zvládáte mnohem víc. V galerii najdete, co vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Protějšek, na kterého už si dlouho děláte zálusk, by vám konečně mohl váš zájem oplatit. Stačí, abyste se nebáli projevit své city a zároveň to neuspěchali. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pohltí vás strach a pochybnosti. Kroky, které jste v minulosti učinili, vás dovedly někam, kde možná ani nechcete být. Nezapomeňte, že vše je proces. Jste v pořádku. V galerii najdete, co vás v tomto období potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud v životě toužíte po změně, začněte od malých věcí. Změňte si doma nábytek, přidejte si pravidelnou sportovní aktivitu. Zatím to postačí. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvům hvězdy přejí, aby našli svůj střed. Pokud už se dlouho ztrácíte v prázdnu a nevíte, kam ve svém životě směřujete, konečně dosáhnete světla na konci tunelu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V tomto období se vyvarujte půjčování peněz! Sice vám může připadat, že děláte dobrou věc, ale o své peníze nakonec přijdete, pokud si nedáte pozor. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud se nezačnete snažit, věci kolem vás se nezmění. V tomto období vás potrápí zejména partnerský vztah, který s sebou přinese mnoho nepříjemných konfrontací. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pracujte na tom, abyste v tomto období pečlivě plnili své pracovní povinnosti. Ačkoliv tento čas patří vám, budete velmi roztržití. Pozor na ztrátu věcí! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste trávit více času v přírodě. Jste extrémně zaměření na pracovní povinnosti a zapomínáte obyčejně žít. Brzy pocítíte únavu, která vás odpočívat donutí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Opět si uvědomíte, jak je rodina důležitá a jaké místo zaujímá ve vašem životě. Přicházející podzim ve vás vzbuzuje ještě intenzivnější potřebu budování domova. V galerii najdete, co vás může překvapit.

Související články

Další články