Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Slunce vstupuje do nerozhodných Vah: Ryby budou mít problém s těžkými rozhodnutími, Štíři se zaměří na kariéru

Váhy jsou skvělými soudci, filmaři, inženýry a architekty.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro

Jemné a nerozhodné Váhy přichází! Už 23. 9. 2021 vstupuje Slunce do dalšího znamení zvěrokruhu. Podpoří tak tvořivost a kreativitu, kterou s sebou přinášel již nedávný úplněk. Podívejte se na váš horoskop.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Období Vah vám přinese mnoho možností, které vyústí ve stabilní finanční hojnost. Je to něco, o co dlouhodobě usilujete, tak to přijměte s otevřenou náručí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Těžká rozhodnutí vám v tomto období rozhodně nepůjdou. Budete mít plnou hlavu myšlenek a ani jedna se vám nebude zdát správná. Zkuste meditaci. V galerii najdete, čeho se v tomto období vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Věřte si a dokážete cokoliv. V tomto období budete soustředěni hlavně na lásku. Nezadaní tak objeví, co jim v životě scházelo. Zadaní utuží své partnerské vztahy. V galerii najdete, co vás potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Důvěřujte tomu, co umíte ve své profesi. Jste skutečně jedineční a máte světu co předat. To, jak přistupujete sami k sobě, určuje, jak vás budou vnímat ostatní. V galerii najdete, na co se v období Vah zaměřit.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V tomto období vás čeká mnoho pozitivní energie. Uvážlivost Vah totiž naprosto skvěle balancuje vaši vnitřní rozpolcenost, se kterou opakovaně bojujete. V galerii najdete, co vás v tomto období může překvapit.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte svou pozornost financím. V posledních dnech jste neuváženě rozhazovali, další nákupy by mohly znamenat pro váš bankovní účet naprostou katastrofu. V galerii najdete tip na toto období.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Oceňte, co vám vesmír do života posílá. Dejte si však pozor, ať se nad ostatní nepovyšujete. Úspěchy mohou odejít stejně rychle, jako přišly. Pokora je důležitá. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Projevte lásku svým nejbližším. V tomto období se uklidní vaše rozbouřené emoce a pocítíte vnitřní klid. Ten bude pro vaše další fungování opravdu důležitý. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V tomto období budete potřebovat někoho, komu se můžete svěřit. Pokud budete v sobě potlačovat pocity, které cítíte, rozežerou vás zevnitř. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Budete zaměření hlavně na kariéru. Rodina a partnerský vztah pro vás v tomto období půjdou naprosto stranou. Profesně se vám bude skutečně dařit, využijte této energie. V galerii najdete váš tip.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Buďte partnerovi nablízku. Potřebuje vaši oporu více než kdy jindy. Sami budete v tomto období toužit hlavně po klidu a harmonii. Domova si budete vážit více než dřív. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud vašemu okolí projevíte v tomto období důvěru, vše zvládnete. Potřebujete se spolehnout i na okolí. Sami výzvy, které vás čekají, nezvládnete. V galerii najdete, co vás potěší.

Související články

Další články