Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

SLUNCE vstupuje do DIVOKÝCH BLÍŽENCŮ: Smíchají sny se skutečností

+ Další 2 fotografie
ASTRO
V úterý 21. května v 10 hodin zakotví Slunce v dychtivých Blížencích. Co zajímavého tato výmluvná konstelace přinese? Pravděpodobně vás překvapí, že se budete schopni, celkem úspěšně vymlouvat. Budete hůře snášet stereotyp, a co vás možná bude děsit? Budete mísit realitu a sny! Jak vás bude Slunce v tomto znamení rozvíjet? A jak budete při této konstelaci reagovat? Čtěte!

Budete motivováni zvědavostí

Slunce má zásadní význam pro pochopení a rozvoj v rámci vaší osobnosti. To, v jakém se nachází znamení dá tomu všemu pravost. Pokud se Slunce dostane do znamení Blíženců, budete lehce a svižně reagovat na každou událost či výměnu názorů. Protože jsou Blíženci motivování zvědavostí, budete dychtit po každé novince a mnohem hůře se vám bude snášet váš každodenní stereotyp. Možná pocítíte i svázanost. Proč? Nic vám nebude stačit!

Realita versus sny

Při této konstelaci můžete být znepokojeni proměnlivostí, iracionalitou či potížemi při rozhodování. Psychika se může prezentovat opačným směrem, než jak jste zvyklí. Pravděpodobně se vás dotkne konflikt mezi realitou a sny. Dávejte si pozor! To, o čem sníte, nemusí být vždy skutečné. Vaše momentální emocionální obavy a nervozita vás ovlivní ve vztazích i způsobu bytí. Zkuste najít cestu, jak analyzovat sebe samotné i vztah, ve kterém žijete. Především byste se měli vyvarovat roztěkanosti a selhání vašich myšlenkových procesů.

Mohlo by vás zajímat

Další články