Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Slunce vstupuje do Býka: Panny čekají změny, Vahám hvězdy přejí

Býk - 20. 3.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro

Všichni pozor, Slunce vstoupilo do Býka! Ve středu 21. 4. 2021 tak končí období Berana a přichází velká transformace. Nastává období změn, zásadních rozhodnutí, ale i harmonie, klidu a motivace. Pojďte se s námi podívat, co jednotlivým znamením zvěrokruhu období Býka přinese!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ohnivý Býk vám dá energii zvládnout vše, co už tak dlouho odkládáte. Pusťte se do všeho s potřebnou dávkou motivace a půjde to samo! V galerii najdete, na co se můžete v tomto období těšit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si v tomto období pozor na svoje chování, abyste nebyli až příliš emotivní a nešli do konfliktu s někým, s kým to za hádku vůbec nestojí. Budete mít v hlavě doslova bouři. V galerii najdete, na co se můžete v tomto období těšit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zůstaňte motivovaní a zvládnete vše, co potřebujete. Ačkoliv budete mít mnohdy pocit, že nemáte energii. Období Býka vám přeje ve velkém životním posunu. Přijde nádherná změna! V galerii najdete, čeho se v tomto období vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vyvarujte se všech závažných rozhodnutí, nebudete mít v tomto období čistou hlavu. Pokuste se dokončit veškeré resty a změny nechte na později. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud si kladete otázku, co dalšího vás ještě může potkat, vězte, že teď se ale budou dít věci! Vytrvejte a věnujte veškerou svoji energii do toho, abyste to zvládli. V galerii najdete tip na toto období.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, období Býka ve vás otevírá staré rány, které máte potřebu okamžitě řešit. Vážně ale máte správné řešení? Skoro to vypadá, že v tomto období nemáte ponětí o tom, co správné je. Nechte to být. Alespoň teď. Podívejte se do galerie, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Už dlouho jste neměli na tváři úsměv? V tomto období se těšte na mnoho změn, které vám úsměv na tváři vykouzlí. Pokud jste chtěli cokoliv dokončit, teď je ten správný čas. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že některé věci ve vašem životě už přímo volají po změně. Necháváte to být s přesvědčením, že se vyřeší samy. Moc dobře však víte, že ten život potřebuje i vaši aktivitu! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Drží se vás skvělá nálada a období Býka vám v tom jen pomůže. Uvnitř sami sebe však cítíte, že něco si už vaši změnu žádá. Nebojte se a jděte do toho naplno. Hvězdy vám přejí! V galerii najdete, co skvělého vás čeká!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Minulost nechte minulosti, a to hlavně v tomto období. Není v ní už nic, co byste ve své budoucnosti potřebovali. Možná to v tomto období znovu zkusíte, ale nedopadne to dobře. V galerii najdete tip na toto období.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Máte energii na to zažít život svých snů. Ačkoliv vám to teď připadá na míle vzdálené, všechno, co si přejete, dopadne ještě lépe, než byste čekali. A v tomto období nastane významný posun. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Potřebujete se posunout někam, kde oceňují vaši hodnotu. Kde ve vás nevidí samozřejmost. Občas se na to snažíte nemyslet, aby vás to netrápilo, ale pravda je, že teď už tomu neutečete. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy