Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Slunce vstoupilo do znamení Štíra: Jak tohle nepříliš oblíbené znamení vychází s ostatními?

Slunce vstoupilo do znamení Štíra: Jak tohle nepříliš oblíbené znamení vychází s ostatními?
Zdroj: Profimedia.cz
astro
V noci z pátku na sobotu vstoupilo Slunce do znamení Štíra. V tomto znamení se narodili například Owen Wilson, Anne Hathaway, Dolph Lungren, Julie Roberts i Leonardo DiCaprio. Jaký má Štír dobré a špatné stránky a jak vychází s ostatními znameními zvěrokruhu?

Lidé ve znamení Štíra mají silné a hluboké city, často mají v sobě soucit a tajnůstkářské tendence. Zajisté jsou výbornými kamarády, ke kterým jsou laskaví. Nicméně tyto osoby mají dar být okouzlujícími společníky, kteří dovedou bavit své okolí. Mají výborný pozorovací talent a dokáží odlišit věci podstatné od nepodstatných. Špatně odpouští nevěru a odmítnutí. Štíři mají problém se zapomínáním křivd od ostatních, žárlivost a sarkasmus jsou jim vlastní. Neodpustí vám nikdy nic, tak pozor, abyste se nedopustili toho, že jim budete lhát, nebo hůř – budete jim nevěrní.

A jak to mají s ostatními znameními?

Beran

Je to diametrální rozdíl jako oheň a led, zpočátku spousta vášně, ale vaše živelní povahy budou jedna druhou ohrožovat, což způsobí zuřivost a odpor. Je nutná stoprocentní oboustranná upřímnost.

Býk

Býk chce věci stabilní, Štír zase proniknout k jejich emocionálnímu jádru. Aby tahle konstelace fungovala, musí obě znamení respektovat své rozdíly.

Blíženec

Štíři jdou věcem do hloubky a Blíženci mají potřebu vše zlehčovat. Štír vnímá Blížence jako lehkovážné, prostořeké a citově neupřímné. Tohle rozhodně nebude klidný svazek.

Rak

Tito dva spolu můžou fungovat velice dobře, pokud se shodnete na citových prioritách. Pokud se jeden na druhého moc citově upnete, můžete časem zjistit, že vám chybí prostor a nálada pro vyjednávání.

Lev

Oba dva jste velice žárlivé znamení. Aby se tyto konflikty zmírnily, musí Lev brát štíří psychologické pohledy a dotazy více s nadsázkou a Štír lví svévole jen jako naivitu.

Panna

Rozvážná Panna může naučit Štíra moudrosti nic nepřehánět a Štír může Panně pomoci, aby nebyla tak úzkoprsá. Tento vztah bude fungovat, pakliže s ním budou oba souhlasit a brát ho tak, jaký je.

Váhy

Nejspíš nevědomě pracujete proti sobě, Váhy chtějí poctivý a úctyhodný protějšek, ale Štír touží po něčem hlubším a temnějším. Buďte upřímní – ale také spravedliví.

Štír

Oba si skvěle rozumíte, pokud se dokážete vyhnout přízraku zrady, který může ohrozit oboustrannou důvěru, pak bude váš svazek trvalý a upřímný.

Střelec

Štír i Střelec touží po moci, Střelec ji projevuje otevřeně, zatímco Štír skrytě. Definice vaší pravdy jsou odlišné a můžou z toho plynout rozpaky a konflikty.

Kozoroh

Jeden pro druhého můžete být užiteční. Jste věcní a praktičtí. Štír může naučit Kozoroha, že je emocionální bytost, a Kozoroh Štíra, že zneužívání jeho emocionality je na vlastní nebezpečí.

Vodnář

Štír je intrikář a hledá citové uspokojení, zatímco Vodnář má sklon odhalovat pravdu a tíhnout k věcem, které dávají smysl. Pokud neuznáte oprávněnost svých požadavků, budete oba podráždění.

Ryby

Váš svazek je silný, ale zvláštní, obsahuje hluboké a tajemné prvky. Oba jste intuitivní a citoví, jste naladěni na stejnou vlnu a věrní jeden druhému, je to hezký vztah.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy