Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Slunce vstoupilo do Panny: Čeká nás kousavá kritika i vztahy bez nespoutané vášně

+ Další 2 fotografie
ASTRO
Slunce vstoupilo do zemského znamení Panny. Pokud v tomto období toužíte po románku na jednu noc, nebo se chcete účastnit divokých milostných jízd, věřte, že to nebude podle vašich představ. Samotná Panna vás uzemní. Jakými energiemi nás bude toto obezřetné znamení ovlivňovat? A co nám tento tranzit předurčuje? Čtěte!

Láska a vztahy

Při tomto tranzitu budete ve vztahu vyhledávat zajímavé a inspirativní osoby. Namyšlené frajery a dokonalé ,,vystajlované“ kočičky budete s velkou pravděpodobností přehlížet. Budete hledat upřímnost, ale stejně jako ve vztahu, i tady můžete svou přehnanou kritičností některé nápadníky odradit. Nechoďte za každou cenu hlavou proti zdi. Energie tohoto znamení vám dají pocit, že vždy můžete být lepší.

Žádné mecheche nečekejte

Vládnoucí planetou Panny je Merkur, a ten se právě nachází ve znamení Lva, což může způsobovat finanční bouři. Zatímco Panna je šetřivá, Lev rád rozhazuje a zahaluje se do luxusu. Proto si dávejte pozor na padělky, chybné smlouvy, lákavé pracovní nabídky a obchody. Pokud vás v nejbližší době čeká nějaká společenská akce či večírek, nečekejte žádný velký mejdan. Panna totiž nedává příliš prostoru na zábavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články