Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Slunce vstoupilo do ohnivého Býka: Problém se sexem pro všechna znamení a žádná jistota

+ Další 2 fotografie
ASTRO
Slunce vstoupilo 20. dubna v 10:56 hodin do smyslného a tvrdohlavého Býka. Co vás čeká? Budete nuceni k motivaci a transformaci. Tato konstelace vám ukáže to, kým byste měli být. Budete poznávat pravé životní aspekty a Slunce v tomto znamení vám dá pocit bezpečí. Ale čeho se byste se měli obávat?

Čeká vás extrémní transformace

Toto znamení vám ukáže smyslnost, stabilitu a vaši pravou osobnost. Budete abnormálně reagovat na všechny vnější podněty. A budete i leniví a tvrdohlaví. Býk vás přinutí nevidět realitu takovou, jaká je, ale takovou, jakou ji chcete vidět. Vaše kroky budou směřovat k pohodlnosti a komfortu. Transformaci, kterou budete muset podstoupit, budete vnímat jako velký problém. Náročnost si určujete sami, ale měli byste být duševně motivováni.

Problémy se sexualitou

Máte obavy z extrémní fyzické přitažlivosti k opačnému pohlaví. Z toho, že nebudou splněny vaše stabilní potřeby. Klopýtáte ve vašich, jindy silných, sexuálních praktikách. Máte problém s emocionálními reakcemi vašeho partnera. Jste totiž zaujatí k tomu, co vlastníte. Možná si neuvědomujete, že je příležitost ke změně. A to proto, že vaše reakce jsou vžité v obavách.

Žádná jistota a nebezpečí obžerství

Pokud se potřebujete pohnout směrem vpřed, dejte stranou momentální tvrdohlavost. I tak projevíte své silné tvůrčí schopnosti. Vaši kreativitu bude vyjadřovat prakticky. Vaše jistota bude možná podceňována a popírána. Pro tak důležitou transformaci, která vás čeká, jsou náhlé otřesy nezbytné. Býci jsou milovníci dobrého jídla a pití, a tak vlivem této konstelace, můžete snadno sklouznout k obžerství. Vašim úkolem bude být otevřený ke všem životním změnám.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články