Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Slunce vstoupilo do divokého Vodnáře: Jakým znamením to spolu bude klapat v posteli

Horoskop pro měsíc Vodnáře
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP
Ve čtvrtek 21. 1. vstupujeme do znamení Vodnáře, co to pro nás znamená. Jednotlivá znamení zvěrokruhu spolu vycházejí různě. Vodnáři už od pohledu bijí do očí, jsou trochu neortodoxní a rádi plavou proti proudu. Jejich myšlenky jsou velice originální a žijí neobvyklým životním stylem. Jak to s nimi máte vy.

Vodnáři jsou volnomyšlenkáři. Mimořádně důležitá je pro ně svoboda, volnost a přátelství. Mají také inovativní myšlení vůči svému okolí. Jejich idealistické názory a postoje nejsou vždy pochopeny. Jak vycházejí s ostatními znameními

BERAN (21. 3. – 20. 4.) a VODNÁŘ

Zde se setkávají dvě nezávislé povahy. Rozhodně se spolu nikdy nebudete nudit a zažijete spoustu úžasných chvil, které vás obohatí. V tomto spojení musíte oba dva se velice snažit. Pokud to udržíte, může z toho vzniknout skvělý a úžasný vztah. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) a VODNÁŘ

Býk potřebuje jistotu a stabilitu, kterou mu nemůže Vodnář dát. Domácí povinnosti vidíte každý jinak a máte naprosto jiné priority, toto není šťastná kombinace. Ledaže byste byli jen kamarádi, či příbuzní, takto byste spolu dokázali vycházet. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) a VODNÁŘ

Blíženci a Vodnáři jsou napojeni na stejnou vlnu skrze komunikaci, máte spoustu společných názorů, přání a tužeb. Je pro vás velice důležitá svoboda a osobnost člověka. Budete si skvěle rozumět a vaše spojení by vám mohlo spousta lidí závidět. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) a VODNÁŘ

Raci by chtěli být nejraději doma, ve svém, což mu Vodnáři nemůžou dopřát. Každý máte jiné myšlenky na svou realizaci a jiné potřeby. Je možné, že se neshodnete, protože Vodnáři nemají klasické názory, avšak Raci ano. Tady to nebude fungovat. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) a VODNÁŘ

Ze začátku budete pociťovat kompatibilitu, ale za čas se bude Vodnář tvářit kysele. Není to nic pro vás, protože oba dva máte jiné vyhlídky a chcete od života něco jiného. Toto spojení by chtělo moc lásky a tolerance. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) a VODNÁŘ

Nejste moc žárliví a to je dobře. Bude vás to imponovat a budete se ve vztahu na sebe těšit. Jen, si musíte dát pravidla a dodržovat je, protože jinak by to znamenalo, že si nebudete rozumět. Panna je racionální a Vodnář má hlavu v oblacích. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) a VODNÁŘ

Tady je skvělá kompatibilita, bez hádek a větších konfliktů. Většinou se na všem v klidu dohodnete, protože oba chcete to samé a díváte se na danou věc stejně. Rozumíte si a chápete svoje potřeby i sny. Je to velice přínosné pro obě znamení. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) a VODNÁŘ

Štíři budou mít potřebu si přivlastňovat Vodnáře, kterým se to nebude až tak moc líbit. Pokud najdete společnou řeč i kompromis, mohli byste si velice dobře rozumět. Může z tohoto vztahu vzniknout dlouhodobý a láskyplný vztah. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) a VODNÁŘ

Obě znamení jsou idealistické a sršíte humorem, který vám dodává energii a pozitivní myšlení. Máte se moc rádi a jeden druhého velice respektujete. Máte spoustu věcí společných a berete toho druhého jaký opravdu je. Je to šťastná volba. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) a VODNÁŘ

Oba dva jste velice odlišní, ale jak se říká, protiklady se přitahují a v tomto vztahu to platí dvojnásob. Každý máte něco, co tomu druhému můžete dát a jste si navzájem inspirací. Obdivujete se a respektujete, jako nikdo jiný. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) a VODNÁŘ

Dva Vodnáři spolu zažijí nejen báječný sex a synchronizaci, ale také pochopení a spoustu lásky. Rozumíte si, chápete toho druhého a dokonce umíte předvídat, co si ten druhý myslí. Jen abyste se díky potřebě nezávislosti moc neodcizili. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) a VODNÁŘ

Ryby nemají potřebu velké svobody, kterou jim Vodnáři dávají. Chtějí mít partnera jen pro sebe, což se Vodnářům nemusí moc líbit. Pokud najdete společný kompromis a domluvíte se na tom, kdo co chce anebo nechce, můžete zažít neobvyklý vztah. S jakým znamením vám to klape v posteli, najdete v galerii.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy