Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Slunce vstoupilo do Blížence: Vodnáře čeká láska, Váhy o ni budou bojovat

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP
V úterý ráno vstoupí Slunce do temperamentního Blížence. Co to bude znamenat pro jednotlivá znamení? Budete se muset potýkat s prudkostí, upřímností a rafinovaností. A zvládat více věcí najednou. Při této konstelaci se budete muset naučit důvěřovat, abyste ve vztahu dosáhli harmonie. Jinak to bude jeden konflikt za druhým. Jak ovlivní tato konstelace právě vaše znamení? A čeho se budete muset vyvarovat?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, vaše touha po vědění bude natolik silná, že vám bude ničit pracovní kolektiv. I když si to konstelace žádá, nebuďte tak dychtiví po informacích, které vám stejně nejsou ku prospěchu. Proč jste tak rozpolcení? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

I přesto, že patříte k nejsmyslnějším znamením, vyvolává ve vás Slunce v Blíženci neklid. Snažíte se být vždy loajální a zachovat tajemství. Ale vesmír má s vámi jiné plány. Jste na pochybách, zda být lstivý vůči své drahé polovičce. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, víte, že vaši nadřízení se nezmění, a proto pracovní neshody neřešíte. Díky Slunci vám zůstane energie a život budete prožívat naplno! Víte, že ve společnosti je vždycky větší zábava. S čím jste spokojeni? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Víte, že vám váš miláček nic nedluží, přesto vám dělá problém se k němu přiblížit. Intimita nepřichází jen tak. Zkuste být více pohotoví, Slunce v Blíženci vám pomůže. A jak jste na tom v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, snažíte se potkat protějšek, který pro vás bude lákavý. Vesmír vám možná jeden takový chvilkový přinese. Při této konstelaci na vážnější známost zapomeňte! S čím byste měli zacházet opatrně? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny, tato konstelace ve vás vyvolá nevraživost. Nesnášíte, když vám někdo leze do soukromí. Vyvolá to ve vás nervózní energii. Ty starostlivé jedince pošlete do patřičných míst. Co pozitivního vám naopak přinese? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, toto Slunce vás bude pokoušet a vyvolá ve vás nerozhodnost. Jaké rozhodnutí vás čeká? Budete se muset rozhodnout, kterému partnerovi dáte přednost. Bude to váš stávající, nebo ten, který vás tak okouzlil? Co radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Pokud chcete v práci jen tak proplouvat, právě je vhodná doba. Blíženec vás ve vašem flákačství bohužel podpoří. Pokud váš partner bude hledat podporu, pravděpodobně ji u vás nenajde. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, vaše intimita se může nyní potýkat s výzvou. Pocity ohledně intimity v partnerství se mohou rychle měnit. Touha po sebevyjádření bude silnější. Co musíte skutečně prozkoumat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, budete vyzváni k nalezení nejlepší cesty pro vás. To, co budete považovat za obtížné, bude ale významné pro vaši transformaci. I některé hořkosti jsou důležité pro seriózní partnerství. Jak to bude v práci? Co od vás bude vyžadováno? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Tato konstelace skutečně ovládá vaše partnerství. Současný tranzit může poukazovat na potřeby, ze kterých může váš vztah prosperovat. Jakmile naleznete rovnováhu, může být láska nalezena. Co se stane nevyzpytatelné? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Prožitek a potěšení jsou nyní zdůrazňovány. Zapojte se do projektů, ve kterých je vyžadováno velké množství energie. Váš otevřený postoj vám otevře dveře k úspěchu a zbavíte se problémů, které vás poslední dobou pronásledovaly. Na čem musíte zapracovat ve vašem partnerství? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články