Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Slunce vstoupí do nerozhodných Vah a začne podzim: Panny se bláznivě zamilují

+ Dalších 11 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
V pondělí 23. září v 9:51 hodin vstupuje Slunce do vzdušného znamení Vah. Zároveň nastává podzimní rovnodennost, která odstartuje astronomický podzim. V den rovnodennosti Slunce osvěcuje oba zemské póly, kde se střídá polární den a noc. Na všech místech na zeměkouli je den stejně dlouhý jako noc. Jak nás tedy Váhy, které odstartují podzim, ovlivní? A co čeká jednotlivá znamení? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, toto vzdušné znamení vám nic neodpustí. Upozorní vás, abyste byli taktní vůči svým kolegům a zároveň přinese nejistotu v lásce. O vaši drahou polovičku se však bát nemusíte. A co tohle znamení předurčuje svobodným? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, váš život bude v tomhle období komplikovat vnitřní nejistota. Nehledejte však chyby v ostatních. Zaměřte se spíše na sebe samotné. Musíte si ujasnit, co od života očekáváte. A jak se vám bude dařit v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, jako vždy se stanete příjemnými společníky. Ale Váhy vás budou brzdit. Neodhodláte se k tak odvážné akci jako obvykle. Pozvání na rande raději odložte na dobu, než se vám vrátí vaše výmluvnost. A co vás potká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, v tomto období budete ztraceni. Nevíte, co se sebou a navíc se pohádáte se šéfem. Bude to chtít větší průbojnost a odhodlání. Začátek podzimu vám kazí náladu, ale zároveň máte šanci potkat lásku svého života. A co zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Podzim přímo nesnášíte! Ale i tak sklízíte pozornost a sympatie. Svobodné Lvy čekají intenzivní prožitky v milostném životě, zadaní budou své lásce velkou oporou. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, Slunce ve Vahách vám přinese příjemné období. Singles budou mít velkou šanci se bláznivě zamilovat a ve vztahu se dostáváte do kondice. Podzim vám zkrátka přeje. A co dalšího vás čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Slunce ve vašem znamení zamíchá kartami. Nevyhýbejte se věcem, které by mohly mít pozitivní vliv na vaši budoucnost. V milostné oblasti to bude opravdu magické. Čím si to nesmíte pokazit? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, Váhy vám ukáží, jakým směrem se vydat. Tentokrát si nenecháte nic líbit, ani od své milované osoby. I když jste ovlivnitelní, dejte na svůj názor. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, s tímto tranzitem za zády se nenechte rozhodit závistivci. Vždycky se najde někdo, kdo vám může chtít pokazit vaši lásku. I když podzim není vaším favorizovaným obdobím, vzplanete touhou. Ke komu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, Váhy vám přináší do cesty samé těžké situace. Neustále vám někdo mluví do života a to se vám nelíbí, ale v tomto období nejste schopni vyjádřit svůj postoj a nesouhlas. A co vás čeká v milostné oblasti? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, tento tranzit zaručuje nejistotu, ale vám odvaha rozhodně chybět nebude. Budete nabití energií a i v práci se vám podaří prosazovat názory. V oblasti vztahů ale žádný boom nečekejte. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, při tomto tranzitu se setkáte s milými lidmi. Pokud máte v plánu měnit zaměstnání, raději počkejte. Ještě nepřišel ten správný čas. Z čeho budou mít singles strach? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články