Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Slunce vstoupí do fanatického Štíra: Beranům přinese silné emoce, Lvům pomstu

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
HOROSKOP
Ve středu 23. října v 19:20 hodin vstoupí Slunce do podezíravého Štíra. Jak toto obtížné znamení zamává s vašimi vztahy? Po čem budete toužit? A které znamení podlehne Štírově extrémnosti? To vše se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, toto vodní znamení ve vás vyvolá silné citové projevy. Ten, kdo vám bude stát v cestě – shoří na popel. Budete zneužívat slabin svých kolegů. A co můžete očekávat ve vztazích? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, v tomhle období se připravte na pořádnou smršť. Chcete jít příkladem, ale Štír vás stáhne do velkého víru vášně. Vašemu charisma neodolá nejeden protějšek. Ale v čem budete potřebovat jistotu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, lásku i sex budete prožívat velmi intenzivně. Váš miláček vám bude zcela oddaný. V zaměstnání budete působit chladně a došlápnete na líné kolegy. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, v tomto období budou vaše city více intenzivní a budete se uchylovat ke zkratkovitému jednání. Ke svému miláčkovi se budete chovat majetnicky a v práci budete nerozhodní. K čemu vás mohou energie Šíra dohnat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, v období Štíra vás čeká poznávání a transformace. Budete tajemní a váš idol nebude vědět, jak k vám má proniknout. Ve vztahu bude chybět tolerance, a to především z vaší strany. A co budete plánovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, díky tomuto postavení budete chtít být o samotě. Večírkům a společenským akcím se budete vyhýbat obloukem, ani svou drahou polovičku nebudete svou přítomností ,,obtěžovat“. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, budete chtít překonat něco, co překonat nelze. Aspoň ne teď! Ve vztazích si to nemalujete narůžovo. Naopak v práci budujete pevné základy. A jací nebudou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v tomto období to budete mít náročné. Slunce ve vašem znamení vám ukáže, že se nemůžete na nikoho spoléhat. Ale singles čeká nadmíru intenzivní seznámení. Ve vztahu nejste připraveni vyslechnout si skutečnou pravdu. A co v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, toto období pro vás bude zlomové. Přemýšlíte nad tím, že se vzdáte kariéry. Chcete být loajální, ale pozor, aby si s vámi někdo nezahrával. V milostné oblasti vás čeká tajemná krása. A jak na tom budou nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, čekají vás nepříjemné konfrontace s vaší drahou polovičkou. Vlivem energií Štíra vám vaše hrdost nedovolí se omluvit. V tomto období buďte upřímní. Hlavně singles. Co váš idol stoprocentně prokoukne? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tento tranzit vám pomůže rozpoznat slabiny. Singles budou hledat odvážného partnera, ne žádného sraba. V práci se dokážete perfektně realizovat. A jak vám to půjde ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, v tomto období se nebudete cítit ve své kůži. Sžírá vás žárlivost k vašemu partnerovi a momentálně nezapomínáte, kdo a jak se k vám zachoval. Hlavně v práci bude dusno. A jak to bude u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články