Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Slunce ve vůdčím Lvu: Ohnivá energie přináší nadvládu mužů a velkou vášnivost

Zdroj:
+ Další fotografie
ASTRO
Slunce vstoupilo do Lva a začíná tak jeho nadvláda. Jak nás ovlivní a co od něj můžeme očekávat? Toto ohnivé znamení aktivuje svou ohnivou energii. Lví energie je výrazná, vášnivá i ochranná. Inspiruje nás k vyjádření skrytých tužeb, ale i sebevyjádření. Jaké jsou ale jeho negativní projevy? A co dalšího nás čeká? Čtěte!

Budou vládnout muži

Lev je vášnivé a otevřené znamení. Pod tímto tranzitem můžete vyřešit své milostné záležitosti, protože odvaha vám nebude chybět. Budete působit sebejistě. Takže pokud se chystáte ulovit váš idol, směle do toho! Jen si dejte pozor na arogantnost, chamtivost a žárlivost. I těmito vlastnostmi vás může Lev ovlivnit. Slunce, jako vládnoucí planeta ohnivého Lva, je reprezentováno egem a mužskou energií. A tak bude mužské pohlaví na koni.

Luxus a vášeň vás pohltí

Pokud si stanovíte reálný cíl a půjdete za ním, nic vás nezastaví. Právě teď můžete vytáhnout esa z rukávu. Chcete-li pobavit své přátele a okolí, budete odměněni uctíváním a lichotkami. Lev je velkorysý a libuje si v luxusu. Chystáte se na dovolenou? Pravděpodobně nebudete šetřit a zvolíte dražší a exotičtější destinace. Své lásce budete oddaní, ale v žádném případě nebudete skrývat vlastní pocit nadřazenosti. Tohle se bude týkat právě mužského pohlaví. Ale i ženy budou odměněny prudkou a horlivou vášní.

Související články

Další články