Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Slunce ve vůdčím Lvu: Ohnivá energie přináší nadvládu mužů a velkou vášnivost

+ Další 2 fotografie
ASTRO
Slunce vstoupilo do Lva a začíná tak jeho nadvláda. Jak nás ovlivní a co od něj můžeme očekávat? Toto ohnivé znamení aktivuje svou ohnivou energii. Lví energie je výrazná, vášnivá i ochranná. Inspiruje nás k vyjádření skrytých tužeb, ale i sebevyjádření. Jaké jsou ale jeho negativní projevy? A co dalšího nás čeká? Čtěte!

Budou vládnout muži

Lev je vášnivé a otevřené znamení. Pod tímto tranzitem můžete vyřešit své milostné záležitosti, protože odvaha vám nebude chybět. Budete působit sebejistě. Takže pokud se chystáte ulovit váš idol, směle do toho! Jen si dejte pozor na arogantnost, chamtivost a žárlivost. I těmito vlastnostmi vás může Lev ovlivnit. Slunce, jako vládnoucí planeta ohnivého Lva, je reprezentováno egem a mužskou energií. A tak bude mužské pohlaví na koni.

Luxus a vášeň vás pohltí

Pokud si stanovíte reálný cíl a půjdete za ním, nic vás nezastaví. Právě teď můžete vytáhnout esa z rukávu. Chcete-li pobavit své přátele a okolí, budete odměněni uctíváním a lichotkami. Lev je velkorysý a libuje si v luxusu. Chystáte se na dovolenou? Pravděpodobně nebudete šetřit a zvolíte dražší a exotičtější destinace. Své lásce budete oddaní, ale v žádném případě nebudete skrývat vlastní pocit nadřazenosti. Tohle se bude týkat právě mužského pohlaví. Ale i ženy budou odměněny prudkou a horlivou vášní.

Mohlo by vás zajímat

Další články