Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Slunce vchází do egoistického LVA: Štíři budou žárlit, Střelce čekají žhavé noci

+ Dalších 11 fotografií
HOROSKOP
V úterý 23. července ve 4:51 hodin vstoupilo Slunce do ohnivého znamení Lva. Jak se s tímto tranzitem vyrovnají jednotlivá znamení? Slunce ve spojení s ohněm přinese některým znamením sebejistotu, vášeň a lásku. Ostatní znamení budou donucena ke změně. Co čeká právě vaše znamení? To vám prozradí náš SPECIÁLNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, toto ohnivé znamení vám přinese velkou odhodlanost k dokončení vašeho úkolu. I když sled událostí bude trochu dramatický, nakonec se dočkáte úspěchu. Jak to budete mít s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, speciálně pro vás je nachystána pořádná dávka sebejistoty, ale i lásky. Jak na tom budou hlavně singles? Vaši idolové vám budou ležet u nohou. Budete tíhnout k těm nejlépe vypadajícím. A jak na tom budou partneři? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Ani výmluvní Blíženci se tentokrát neobjedou bez lásky. Jste dychtiví a chcete milovat. Vaše perfektní komunikativnost a sebejistota Lva dokáží neuvěřitelnou změnu. Co radí hvězdy singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, najdete odvahu a nebudete se prosit o to, co vám patří. Vlivem ohnivého Lva nechcete být ovládáni. Budete jednat tak, jak to zrovna cítíte, a to hlavně ve vztazích. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, je to vaše! Jaké budou energie Slunce ve vašem znamení? Chcete se kochat obdivnými pohledy a ukázat všem, jací jste super milovníci. Jste ale vybíraví, takže vás jen tak někdo nedostane. Co může nyní nejvíce vygradovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, snažíte se uhodnout myšlenky vysněného protějšku. Chcete zdolat jeho osobnost. K tomu vás nutí právě tento tranzit. Zanechte si svoji identitu. Co vás čeká, pokud se nyní rozhodnete pro vážný vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Protože se budete chovat netaktně, je možné, že vám někdo ublíží. Vlivem ohnivého Lva, ale uznáte svou chybu a dokážete i odpustit. Vaše spřízněná duše vás vtáhne do světa luxusu. Co můžete očekávat? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebannernahradni

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, Lev si s vámi bude hrát. Pošťouchne vás k žárlivosti, protože sám je žárlivec. Váš miláček si tak bude muset svou věrnost obhájit. Je dobře, že jste upřímní, ale na co byste si měli dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, připravte se, že s tímto tranzitem za zády, vám bude někdo opět mluvit do života. Ale co vás čeká pozitivního? Dostanete impuls k novým milostným hrám. Jaká bude vaše erotika? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, dejte si pozor na milostné aférky. Lev si rád užívá, ale umí udržet tajemství a jeho paní je pro něj královna. Vy to štěstí mít nemusíte. Co musíte udělat v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, tento tranzit vám zaručí, že jízdu, kterou pořádáte, si všichni přítomní náramně užijí. I ve vztahu se vám podaří vymalovat všechny partnerovy fantazie. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, nemáte rádi protekci, i když vám ji tento tranzit nabídne. Co vás tak děsí, jsou pohledy škarohlídů. Nesnesete být středem pozornosti a už vůbec ne, za těchto podmínek. A co láska? To se dozvíte ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Mohlo by vás zajímat

Další články