Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Slunce v ohnivém Beranu útočí: Střelce podusí zákeřná milenka, Lev se popere s egem

+ Dalších 9 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
Znamení Berana je známé pro svou vášnivou a ohnivou povahu. A protože Slunce před pár dny vstoupilo do tohoto nezkrotného znamení, přinášíme vám informace o tom, jak to bude v následujícím období vypadat, na co se můžete těšit a jak toto spojení ovlivní vaše znamení zvěrokruhu. Hvězdy mají jasno! Přečtěte si to v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Slunce ve vašem znamení si s vámi pohraje v oblasti fantazie a pocitů. Máte velké očekávání a i velkou šanci potkat vytouženou osobu. Možná stojí hned vedle vás! Pořádně se rozhlédněte! Na čem byste měli zamakat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, pozor, Beran bude usilovat o vaši transformaci, životní změnu. Budete se muset extrémně odklonit od vaší současnosti a začít znovu. Nemusíte být emocionálně rozrušení, vše zvládnete. Chiron vám hodí pár klacků pod nohy, ale to vás nemusí znepokojovat. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tohle je pro vás mimořádně příznivé období. Beran vás nakopne a objeví se ve vás ambice, které vás dostanou na vaši vysněnou kariérní dráhu. Jen pozor na termíny a uzávěrky, milí Blíženci. Mohli byste být uvězněni. Kde? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Velké sny, cestování, dobrodružství. To všechno vám Slunce v Beranu umožní. Máte chuť zkusit něco úplně nového. Opravdu tady zvládnete nechat vaši rodinu? Oni to bez vás zvládnou a vy? Co se na vás chystá v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Jste na pozitivní energické vlně. Všichni vás milují, vše se vám daří. Král Slunce Beran vám rozšíří obzory a ukáže vám cestu osobního rozvoje. Jak si totálně nezničit ego? Neperte se, Beran je v tuto chvíli silnější. Kam byste se měli vypravit? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Slunce vás zahřeje v oblasti vztahů. Měli byste prohloubit váš stávající vztah něčím výjimečným. Na romantiku ale zapomeňte, to není Beranův styl. Zkuste svou drahou polovičku pořádně a náruživě překvapit v posteli. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, vám se bude Beran trochu mstít. Budete hluboce zasažené svými blízkými. Ale i to vás posune dál. Bude to znamenat určité osvobození a nezávislost. Navíc veškerou sílu budete potřebovat… k čemu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, Beran vás spojí s důvtipným protějškem. Bude to jízda a nebude cesty zpět. To, co se bude dít za zavřenými dveřmi, je jen vaše věc. Nové milostné spojení máte požehnáno! Co určitě budete muset? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Slunce v Beranu na vás bude vrhat ohnivé paprsky nevěry. Hvězdy vás upozorňují, že pokud podlehnete, ponesete si následky. Tato milenka se vás snaží jen napálit. Později byste litovali. Pokud nutně toužíte po obdivu, vsaďte jen na nezávazný flirt. V čem vás bude Beran školit? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, nyní z vás půjde cítit vášeň, kreativita a sebevyjádření. Váš milostný život se stane dobrodružstvím. Váš chtíč se projeví naplno. Možná se rozhodnete svou drahou polovičku i oplodnit. Dejte si pozor. Na co? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, budete se bránit, ale konstelace Slunce a Berana je nyní silnější. Hrozí vám nepokoje v rodině a do toho jsou ohroženy vaše vynikající komunikační dovednosti. Co s tím? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Slunce ve znamení Berana vám nabídne probuzení, ambice a vznešenost. Paprsky budete cítit na každém kroku. Vaše marnotratnost musí být zkrátka zničena. Za co se budete omlouvat? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Mohlo by vás zajímat

Další články