Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

SLUNCE V DIVOKÉM BÝKU: Beranům přinese novou lásku, Raky dožene bývalý partner

+ Dalších 9 fotografií
SPECIÁLNÍ HOROSKOP
Slunce vstoupilo do smyslného znamení Býka. Co to znamená pro jednotlivá znamení? A jak toto praktické, konzervativní a lenivé znamení zamíchá kartami osudu? Hvězdy mají jasno! Čtěte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tato konstelace vás dožene ke svádění přitažlivého protějšku. Snažíte se všemi možnými způsoby. Ale Býk vás brzdí svou praktičností. Budete muset udělat kompromis? Jaký? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Chcete dělat všechno správně! Ale někdy to prostě nejde. Zkuste jednat i spontánně. A bez výčitek. Slunce ve vašem znamení znamená motivaci a transformaci. Jak musí tato změna proběhnout? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, trochu nebudete chápat, co se děje. Býk vás bude chtít uzemnit, což se vám ani trochu nelíbí. Proto může dojít k dramatickému vnitřnímu boji. Co radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, váš ex se dožaduje zvláštní pozornosti. Odsuňte ho na druhou kolej. Potřebujete se soustředit na váš nový projekt. Slunce v Býku z vás udělá hvězdu. A co vám může váš bývalý partner? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, v práci budete zářit, ale váš vztah se vám sype pod rukama. Chcete ho zachránit? Nebo si myslíte, že vztah na dálku nemá budoucnost? Náročnost vztahové transformace je jen na vás. Co budete muset? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Do života vám vstoupí důležitá osoba. Pozor, abyste ji nepropásli, protože budete zrovna flirtovat s někým jiným. Flirtujete v rekordním čase. Co si o vás tato osůbka může pomyslet? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, hodně vám záleží na tom, co si o vás myslí ostatní. Tato konstelace vás naučí svést pozornost k tomu, kým chcete opravdu být. Bez ohledu na to, co si o vás ostatní budou myslet. Co je opravdu důležité? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Slunce v Býku vám přivodí extrémní chtíč. Ale pozor, i chtíč se může zvrhnout v náklonnost. Toto upozornění platí hlavně pro zadané Štíry. Opravdu si chcete ničit vztah? A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, svou energii budete soustřeďovat k práci. Potřebujete rychlý rozvoj. Býk vás svou leností bude trochu brzdit. Ale co vám naopak zajistí? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, vy si nyní přímo libujete. Slunce v Býku s vámi souzní. Smysl pro řád, tradice a povinnost, to je vaše! Malinko vás vyvádí z míry vaše estetické výkony. Čemu se vyhýbáte? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, tato konstelace ve vás vyvolá napětí. Nechcete k životu přistupovat realisticky, jak to má Býk ve zvyku. Jeho praktičnost vás ubíjí. Co vás naopak může uklidnit? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Dlouho jste se o něco snažili, ale Slunce v Býku vaši snahu neocení. Od tohoto projektu budete muset upustit. Svou energii vložte raději do sebe. V čem vám Býk pomůže? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články