Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Slunce v Beranu: Bude vládnout LÁSKA, ve vztahu něžná, v posteli HODNĚ ODVÁŽNÁ

+ Další 2 fotografie
ASTRO
20. března vstoupilo Slunce do ohnivého znamení Berana, začal nový astrologický rok a přišlo jaro. Vlivem Chironu se na začátku astrologického roku můžete cítit emocionálně na dně. Beran vám však dá prostor k transformaci, rozvíjení mysli a energie. Představuje totiž jiskru energie, která navádí k začátku nové životní etapy. Kam vás přivede jeho vášeň a tvrdohlavost? Čtěte!

Uděláte si to po svém

Beran má tendence někdy nadměrnou energií motivovat, vyzývat, prožívat. Můžete vypozorovat kontrast mezi nezávislostí a perfekcionismem. Na jednu stranu budete chtít dělat věci, jak chcete, na druhou budete chtít mít vše do detailu naplánované. Ale vše budete dělat s nadšením. Typická Beranova hojnost nadšení.

Stanou se z vás egoisté!

Beranova dynamika, horlivost a sobeckost mohou negativně ovlivnit vaše já. Nesoustřeďte se jen na vaše osobní potřeby, touhy a přání. I když k tomu budete nyní nuceni. Budete o tom dokonce přesvědčováni, protože Beranovo vrozené charisma to dokáže bez námahy. Musíte se odvážně vydat na nezkrotnou cestu k vlastní transformaci. Beran je prostě průkopník, který vás nasměruje na vaši novou životní cestu.

V lásce a sexu vše dovoleno

Tato konstelace vám přinese vzrušení, zamilovanost a tvrdé milování. Láska bude v tomto období hýčkaná a nekomplikovaná. Pokud se zamilujete, bude to velké, magické a intenzivní. Intenzivní především v posteli. Budou vás napadat věci, na které jste dříve ani nepomysleli. Pozor, nespleťte si ale lásku se sexem. Láska bude hýčkána, ale sex bude přímý a tvrdý. Žádné něžnosti a romantické předehry nečekejte. Nebojte se, ani v zamilovanosti a lásce o vaše živé fantazie nepřijdete. Beran to zařídí!

Mohlo by vás zajímat

Další články