Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Slunce seno zničilo Blaženě a Vencovi život: Herci Kánská a Černý o tom už nechtějí ani slyšet

Zničila role Blaženě s Vencou život?
Zdroj: youtube.com
Nikdo je neznal. Našel si je Troška pro svou legendární komedii a od té doby o nich věděli naprosto všichni. Veronika Kánská (50) s Broňkem Černým (56) už dnes o rolích nechtějí ani slyšet. Blažena s Vencou mají rolí plné zuby a nehodlají o nich mluvit ani po telefonu.

Nedávno jsme se pokoušeli spojit s herci, kteří ztvárnili hlavní role Troškových komedií Slunce, seno, Broňkem Černým a Veronikou Kánskou. Pro Vás, drahé čtenáře, jsme chtěli slyšet nějaké příběhy z natáčení, historky mezi klapkami, nebo nějaké pikanterie, které provázely natáčení.

Již krátce po začátku telefonických hovorů jsme byli odbyti. „Nevolejte mi, nechci o tom mluvit, už je to dávno. Smažte si moje číslo,“ řekl Černý, který se teď živí řízením nákladních kamionů.

Veronika Kánská – Blažena Škopková nás po telefonu potěšila svým sametovým hlasem. Byla velice milá do té doby, než jsme se zeptali na samotné natáčení. „Nechci mluvit ani trošku, ani o Troškovi a celém natáčení. Na shledanou,“ zakončila.

Svého času hvězdy celé země, dnes neznámé tváře, které o minulosti nechtějí ani slyšet. Zkazila jim snad role život, že ji tak nenávidí? Co myslíte vy? Podělte se s námi v komentářích.

Související články

Další články