Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Slunce se nám přesunulo do Střelce: Vodnáři, Ryby a Panny? Vydržte ve vztazích i práci

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
ASTRO
Slunce se nám přesunulo 21. 11. ze Štíra do Střelce, což by mělo nabít energií zejména ohnivá znamení a Střelce v první řadě. Co to pro vás znamená? Unikátní horoskopický výhled si pro vás připravila Míša Kudláčková.

Je to tady. Slunce se nám přesunulo 21. 11. ze Štíra do Střelce, což by mělo nabít energií zejména ohnivá znamení a Střelce v první řadě. Může zaznamenat přísun sil, a to jak fyzických, tak i duševních. Samozřejmě má tento jupiterský přechod vliv na nás všechny. Je posilující.

Budeme mít větší chuť něco dělat, depkařům by se mělo ulevit a i největší škarohlíd by měl zahlédnout světélko na konci tunelu… a nebude to vlak. S ohledem na ostatní planety tak, jak si stojí, by měl být poslední týden v listopadu, jak už jsem ostatně avizovala ve velkém horoskopu na listopad, optimističtější, bohatší na ty lepší zprávy a měli bychom mít celkově více štěstí.

A ono štěstí, když vyjmeme třeba loterii a podobně, je hodně věc pocitová.

Máte milionáře, který má všechno, úplně všechno si může pořídit a koupit… krásný dům, logicky i krásnou ženu, nejlepší vzdělání pro své děti, poslední model automobilu Tesla, a přesto nikdy nebude mít pocit, že je šťastný.

A máte žebráka, který má jeden kabát, dva kamarády a parádní „štafl“ na Náplavce a on se cítí být šťastný.

To je otázka postavení Jupitera v nativním horoskopu. V případě tranzitivního horoskopu je to právě o těch tranzitech jednotlivých planet.

Čili od 21. 11. bychom se měli pocitově cítit lépe a pozitivněji, což k nám bude přitahovat také pozitivní zprávy.

Současně nám ve Štíru vystřídala Slunce Venuše, což při postavení Slunce ve Střelci může obecně zvýšit chuť na sex, tak nějak obecně, ale samozřejmě nejvíce zaznamenají tuto změnu Štíři. Vynechám fakt, že Štír myslí na sex stabilně, ať je Venuše, kde chce. Prostě se to jejím přechodem a umístěním umocní a ostatní znamení to zaznamenají.

S ohledem na postavení Pluta bych ale varovala před nevěrou. Byť to bude lákavé, Pluto by to nedokázalo utajit.

Celkově by nás ale při celkových aspektech Slunce měl až do konce měsíce teď čekat ten hezčí, pozitivnější a optimističtější krajíček měsíce. Užijte si ho a 30. 11. si zkuste vsadit.

VÍCE NAJDETE VE FOTOGALERII POD ČLÁNKEM.

A tady si vyzkoušejte, co tarotové karty říkají o vaší karmické energii. Třeba zjistíte, co stojí v cestě vašemu snu!

Související články

Další články