Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Slunce přešlo z Vodnáře do citlivých Ryb: Ve vztazích nastane vzájemné obviňování!

Zdroj: pixabay
MAGICKÉ OBDOBÍ
Slunce opustilo znamení Vodnáře a vstoupilo do Ryb. Končící období Vodnáře nám přineslo bohatý společenský život, nové kontakty, inspirace, nápady, divoké večírky a družné rozhovory. V Rybách se konečně trochu zklidníme a ponoříme více do sebe. Co nám přinese období tohoto idealistického znamení?

Ryby patří k vodnímu živlu, který symbolizuje city a emoce, a jejich vládnoucí planetou je zasněný Neptun. Čeká nás čas odpočinku, meditace a rozjímání před tím, než za měsíc naplno vypukne jaro s ohnivou energií Berana!

Klid před bouří

Zrozenci Ryb jsou jemní, empatičtí, citliví a mají silně vyvinutou intuici. Během nadcházejícího měsíce se však z těchto darů můžeme těšit všichni, ať už jsme se narodili v jakémkoliv znamení. Období Ryb přeje vnitřnímu životu spíš než aktivitě ve vnějším světě. Je to ovšem, jak už to bývá, takový klid před bouří. O to větší máme důvod si ho vychutnat a užít si jeho poklidné a romantické dary naplno!

Konec astrologického roku

V astrologickém roce jsou Ryby posledním ze dvanácti znamení. Prvním znamením je Beran, který se dostává k vládě o jarní rovnodennosti přibližně 21. března. To znamená, že Ryby uzavírají cyklus astrologického roku. Někdy se proto taky říká, že znamení Ryb má v sobě něco z moudrosti všech ostatních jedenácti znamení! Letošní Ryby nebudou zas tak nečinně klidné, jak obvykle bývají, i když na nás budou velmi silně působit jemné a éterické Rybí energie.

Je to tvoje vina!

V době, kdy Slunce prochází znamením Ryb, letos to bude v době od 19. února do 20. března, byste se měli zamyslet, zda přijímáte zodpovědnost za své chování. Když se objeví trable, máte tendence svalovat vinu na druhé nebo hrát roli oběti? Překážky se v životě člověka objevují, aby mu pomohly růst. Vše, co se v našich životech děje, má vždy smysl. I když momentálně významu některých nepříznivých událostí nerozumíme, neznamená to, že tam smysl není.

Využijete-li energií, které vám období Ryb nabízí, máte šanci zbavit se nepříjemných pocitů a vyřešit i složité situace. A v březnu, s přechodem Slunce do znamení Berana, budete lépe připraveni na nový astrologický rok.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články