Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Slunce nakročilo do Štíra: Střelci napraví vztah, Raky překvapí úžasná změna

Slunce vstoupilo do Štíra
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Ve zvěrokruhu přebírá Štír vládu 24. října, astrologicky do něj Slunce vstupuje v neděli 23. října přesně ve 12:36. Toto znamení se vyznačuje svou silnou intuicí a zároveň schopností se rychle rozhodnout. Upřednostňují své dobro, protože vědí, že když jsou zazdrojovaní oni, i jejich nejbližším umí podat pomocnou ruku. Oprostíme se tak od nerozhodných Vah, které nás teď držely zpátky, a vykročíme vstříc svým snům a změně, která je do konce roku ještě nezbytná. Co přináší právě vám?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V období Štíra si konečně ujasníte některé pracovní záležitosti a přestanete se strachovat, že by něco mohlo skončit. Pustíte, co už vám více neslouží, a konečně začnete být znovu šťastní. Už jste potřebovali změnu jako sůl! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Měli byste splatit dluhy, které vás tíží a o kterých nemluvíte před ostatními. Pokud budete problémy zakopávat pod koberec, bude to ještě horší. Konečně zjistíte, že můžete žít s lehkostí, která vám už tolik chybí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Přiznejte chybu, pokud se máte z čeho zpovídat. Na druhou stranu si musíte přiznat, že se mýlí každý a každé pochybení není automaticky katastrofa. Posouvá vás to dál k tomu, co bude ve vašem životě co nevidět opravdu důležité. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Stále si myslíte, že se ve vašem životě nic neděje, ale zkoušeli jste se zamyslet nad tím, kde jste byli před rokem a kde jste teď? Tolik jste toho dokázali a změnili, aby se vám na tom světě žilo lépe. Přestaňte na sebe být pořád tak přísní a bojujte za sebe. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jednou musíte říct dost. Jste teď rezignovaní a máte pocit, že nic z toho, o čem jste snili, tu pro vás není. Vše se ale změní ve vteřině a zase se nadechnete, načerpáte novou životní energii a půjde vám to jako po másle. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Někdo z vaší dávné minulosti by vám mohl připomenout, o co jste ve svém životě opravdu stáli. I ta nejděsivější změna by měla být nakonec k vaší spokojenosti a utřídí vám myšlenky. Pusťte otěže toho vašeho života, dovolte si trochu nejistoty! V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neberte to tak tragicky, vlastně se neděje nic děsivého. To jen vy se držíte toho, co dobře znáte a nechcete teď ve svém životě žádné změny. Ještě do konce roku vás ale čeká mnoho překážek, které jsou pro váš růst naprosto nezbytné. Zvládnete je jako praví králové džungle! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Váš partner bude v tomto období váš nejlepší kamarád. Svěříte mu své nejtajnější plány, což vás významně sblíží. Už bylo dost hádek a nedorozumění. Podpořte svůj úsudek a vybudujte si pevný partnerský vztah, zasloužíte si ho. V galerii najdete, co vás potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Boje už bylo dost. Vaše tělo vám v posledních dnech intenzivně dává najevo, že ho přetěžujete a myslíte více na druhé než na sebe. To byste měli teď změnit a zaměřit se na to, aby bylo dobře primárně vám. Pak se srovná vše okolo vás. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nenechte se tlačit do věcí, které vám už z principu nejsou příjemné. Pokud se naučíte říkat ne, bude se vám žít daleko lépe. Tuto vaši schopnost bude v tomto období testovat především váš partner, který je teď zaměřen jen na své dobro. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nestačí chvilková snaha, musíte si udržet intenzivní zájem. Váš partnerský vztah napravíte, když začnete změnou především u sebe. Co druzí nechtějí, tam je nenatlačíte. Zkrátka svůj protějšek přijměte takového, jaký je, nebo se poohlédněte jinde. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nepotřebujete pomoc druhých, abyste zazářili, všechno to už dávno máte v sobě. Jste dostatečně schopní, dobří a odvážní, abyste zvládli vše, co máte pro sebe teď v plánu. Štíří období vám dodá potřebnou odvahu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy