Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Složité manželství Daniely Kolářové (76) a Jiřího Ornesta: Nevěry, rozvod a druhá svatba

Daniela Kolářová v roce 2021.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY

Populární česká herečka Daniela Kolářová dnes slaví 76. narozeniny. Na svém kontě má řadu slavných filmových, seriálových i televizních rolí, ale taky zajímavý soukromý život. V tom hrál důležitou roli třeba Martin Stropnický, ale především Jiří Ornest, kterého si vzala dokonce dvakrát. Jak se svěřila na webu ahaonline.cz, její manžel nebyl na první manželství ještě připravený.

Oblíbená česká herečka Daniela Kolářová pochází z Chebu. První velkou roli dostala ještě před dokončením DAMU, kdy si ji do svého snímku Soukromá vichřice vybral režisér Hynek Bočan. Ve stejné době si zahrála i v seriálu Sňatky z rozumu.

Role Daniely Kolářové

Po úspěšném dokončení studia nastoupila do Divadla S. K. Neumanna, pak se stala členkou Divadla na Vinohradech a hrála i na dalších divadelních scénách.

Slávu ale Kolářová získala hlavně díky filmu a televizi. Málokdo by ji neznal z komedie Na samotě u lesa, ze snímku Kulový blesk či ze seriálů Taková normální rodinka nebo Nemocnice na kraji města.

Jejím filmovým partnerem byl často herec Jaromír Hanzlík, se kterým si zahrála ve filmech Noc na Karlštejně, Léto s kovbojem nebo Lucie, postrach ulice. Často se objevila i ve filmech režiséra Jana Svěráka, a tak ji diváci mohli vidět v Obecné škole, Tmavomodrém světě či Vratných lahvích.

Daniela Kolářová je držitelkou ceny Kristián za celoživotní mistrovství, v rámci divadla získala Cenu Alfréda Radoka.

Daniela Kolářová a Jiří Ornest

Jejím osudovým mužem byl herec a režisér Jiří Ornest, kterého potkala už při studiích na DAMU a ve svých osmadvaceti letech si ho vzala za muže. Společně mají syny Šimona a Matěje.

Jejich manželství však nebylo úplně šťastné. Bylo propleteno nevěrami z Ornestovy strany, a tak se pár po 14 letech rozvedl. Během manželství se do svého kolegy z divadla a herce Martina Stropnického zamilovala i Kolářová. Oba se rozvedli, ale nakonec se vrátili ke svým tehdejším partnerům.

„Vzájemně jsme si museli všechno srovnat, pak jsme se k sobě začali postupně vracet,“ svěřila se Kolářová pro blesk.cz.

„Řekněme, že manžel nebyl poprvé na manželství dostatečně připravený. Až když jsme se rozešli, asi mu rodina začala scházet a postupně se vracel. A po letech jsme se vzali znovu,“ citoval herečku portál ahaonline.cz.

V polovině devadesátých let se Kolářová s Ornestem dali zase dohromady, a dokonce došlo k další veselce. Její láska však v roce 2017 zemřela na karcinom močového měchýře. 

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy