Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Složil píseň k Románu pro pokročilé: Martin Maxa (58) prozradil, jak se udržuje v kondici

+ Dalších 5 fotografií
V září se na plátnech českých kin objeví snímek Román pro pokročilé. Pro snímek, v němž se hlavní role ujal Marek Vašut (59), nazpíval titulní píseň zpěvák Martin Maxa (58). Ten exkluzivně pro eXtra.cz prozradil, jak se ve svém věku udržuje v kondici, jakých zlozvyků se nemůže zbavit a jak probíhalo skládání hudby a textu k písni nové komedie.

Šarmantní světák Rudolf (Marek Vašut) se po rozvodu musí přestěhovat z přepychu velkoměsta do venkovského hotelu, který vlastní se svým prostopášným bratrem Arnoštem (Miroslav Etzler). Rudolf je z nastalé situace “mírně” rozladěn a zmítá se mezi odhodláním usadit se v klidném monogamním vztahu a svody, jež mu denně servíruje notorický flamendr a sukničkář Arnošt. A jako by za trest nestačila kocovina, musejí se pánové vypořádat i s protivnou a všeho schopnou majitelkou sousedního hotelu (Jitka Čvančarová), které tak nějak omylem vyhlásili válku.

K nové komedii Román pro pokročilé nazpíval titulní píseň zpěvák Martin Maxa. Ten do ní nevložil jen svůj hlas, ale i duši, když skládal hudbu a text. „Píseň se mi skládala dobře, ten text jsem psal v první osobě a napsal jsem ho relativně o sobě. Ta píseň je o takovém stárnoucím seladonovi, jako jsem já, a v tom jsme si trochu s Markem Vašutem podobní. Písnička tedy koreluje s příběhem, který je náplní toho scénáře. Jednoduché to úplně nebylo, ten text je trochu komplikovaný, ale já to tak mám rád a k tomu filmu se to hodí,“ uvedl Maxa.

Známý zpěvák se ve videoklipu objevil v černém tílku, které odhalilo jeho svaly. Ty má na svůj věk skutečně dobře vypracované. Prozradil, čím se udržuje v kondici. „Já se snažím neustále nějakým způsobem trápit a vedlejším produktem toho trápení a námahy, kterou tělo zatěžuji, je to, že se to odrazí na exteriéru. Je to určitě o stravě, já toho moc nesním, jím jednoduchá jídla a málo. Samozřejmě pravidelně cvičím, na fitko ale nemám čas, tak dělám doma takovou gymnastiku,“ prozradil i těsně před šedesátkou skvěle vypadající Maxa.

Autora písně k Románu pro pokročilé ale stejně jako ostatní smrtelníky trápí zlozvyky. „Hulím jak fabrika a taky se rád napiji, ale musím mít druhý den volno, protože už to samozřejmě ve svém věku hůř snáším. Já si tedy alkohol dám jen tehdy, když se z toho můžu druhý den vyspat a taky když si ho mám s kým dát. Pro mě je to spojené s tím, že jsem s nějakým kamarádem, s někým, koho mám rád, s kým ‚kafrám‘ a popíjím,“ dodal. Na celý rozhovor s Martinem Maxou, týkající se nejen cvičení, zdravé stravy, zlozvyků, ale i snímku Román pro pokročilé, se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články