Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

SLOVO ŠÉFREDAKTORA EXTRA.CZ: Proč jsme fotky se striptérkou Kopřivovou uveřejnili a jak jsme je získali?

Jágr uvedl, že o fotkách věděl. Celou situaci se snaží brát s humorem.
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Proč jsme zveřejnili fotografie Veroniky Kopřivové z německého nočního klubu? Kdo je dal redakci eXtra.cz k dispozici? To jsou dva základní dotazy, které trápí naše čtenáře. Pojďme si tedy na ně odpovědět.

Když jsme fotografie Veroniky Kopřivové vydali, ocitlo se moje jméno v zorném poli Jaromíra Jágra. Dokonce mě jmenoval ve svém statusu na Facebooku, kde svou přítelkyni hájí před hokejovou rodinou.

Je to trochu nespravedlivé vůči ostatním lidem v redakci eXtra.cz, kteří na kauze několik týdnů usilovně pracovali. Jsem šéfredaktorem eXtra.cz, ale tohle byla týmová práce a nerad bych si přivlastňoval všechny zásluhy. Obrovský díl práce odvedly redaktorky Lucie Šaléová a Laura Stražanová.

Jak se k nám fotky dostaly?

Že Veronika Kopřivová pracovala v nočním klubu jako striptérka, se šušká už dlouho. První informace se začaly objevovat, když se poprvé ukázala po boku Jaromíra Jágra. Nebylo tedy otázkou, zda fotografie skutečně existují, ale kdo je první získá a vydá. Nebylo otázkou, zda to praskne, ale kdy to praskne.

Na fotografie nás upozornily desítky lidí. Kamarádky Veroniky, co ji znají z Teplic, i kluci, kteří mají blízko k hokejovému nároďáku. V podstatě těch fotek bylo tolik, že jsme si mohli vybrat, které použijeme.

Jaká byla motivace kamarádů? Těžké odhadovat. Veronika se prý změnila a začala se povyšovat nad své kamarády z Teplic. Od té doby, co začala chodit s Jágrem, tak se starou partou už nechtěla mít nic společného. Dávala jim prý najevo, že je něco víc a sbalila nejlepší partii v Česku. Je pravděpodobné, že toto povyšování si někteří lidé vzali hodně osobně.

Proč jsme fotky vydali? A proč právě v pondělí?

Vydání fotografií jsme zvažovali s ohledem na Jaromíra Jágra (44). Nevěděli jsme, zda ví, že fotografie existují. Snažili jsme se Veroniku i Jaromíra kontaktovat, ale bylo to složité. Balili se na cestu do Česka a neměli čas. Veronika na internetu avizovala, že přijede hodně sledovaná dvojice a že v Česku bude kvůli nim velká show. To ještě netušila, že tahle show jí přeroste přes hlavu. Když nás v pondělí v noci Jágr uklidnil, že o fotkách dávno věděl, tak jsme byli rádi, že mu nekazíme dovolenou, že je se situací smířen. Za svou Veronikou stojí, rozhodl se, že ji podrží, a tak to mezi partnery má být.

Fotografie vyšly v pondělí. Shodou okolností to byl den, kdy se měla Veronika Kopřivová oficiálně seznámit s matkou Jaromíra Jágra. V redakci eXtra.cz jsme věděli, že o fotky má velký zájem i konkurence. Minimálně tři mediální subjekty se snažily získat stejný materiál jako redakce eXtra.cz. Pokud by tyto fotky nevydal náš web, vydal by je o několik hodin později někdo jiný.

Odpovědnost a vyhrožování

Někteří fanoušci Jaromíra Jágra volají po tom, aby byla redakce eXtra.cz zlynčována. Fanatičtí fandové čísla 68 to vidí tak, že jsme si dovolili sáhnout na národní hokejový poklad. Někteří čtenáři se ptají, proč jsme na Veroniku Kopřivovou tak tvrdí.

Pokud se považujete za oficiální partnerku Jaromíra Jágra, tak musíte počítat se zvýšenou publicitou. Musíte počítat, že se vás novináři budou ptát nejen na svatbu a miminko, ale také na minulost, co jste dělala před tím, než jste potkala svého Jardu. Veronika Kopřivová uvěřila, že novináři se jí budou ptát jen na milé, pozitivní věci. Jenže novináře zajímala celá pravda, a tak se ptali i na to, co se dělo v Německu.

Veronika k celé věci momentálně zaujala bojový postoj. Novinářům vzkázala, že ji nedostanou. Jenže novináři tu nejsou pro to, aby někoho dostávali. Ti tu jsou pro to, aby ukazovali fakta a reálné fotky. Pokud má Veronika pocit, že jsme si na ni nějak zasedli, tak se mýlí. Stejně bychom postupovali v případě každé dívky, která by se pasovala do role Jágrovy oficiální holky. Nejde o to, jak se dívka jmenuje, ale co dělá a čím se živí. Tady je nutno podotknout, že novináři z eXtra.cz Kopřivové brigádu v německém hampejzu nesehnali. Dokonce jsme ji tam ani nevozili autem, ani jsme ji nepřemlouvali, aby ukázala prsa. Jen jsme popsali to, co dělala Veronika dobrovolně a za co dostávala peníze.

Související články

Další články