Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Slovenští maskéři v Tvoje tvář má známý hlas nestojí za nic! Tohle že má být Lenny Kravitz?!

+ Další fotografie
Slovenští kolegové rozjeli show Tvoje tvář má známý hlas o několik týdnů dříve než Češi. Vysílá se v neděli večer v televizi Markíza a soutěž logicky přilákala mnoho českých fanoušků. I když to našim východním bratrům zpívá hezky, tak v něčem opravdu pokulhávají. A to jsou masky.

Jedním z největších failů v show Tvoje tvář má známý hlas byla proměna herce a zpěváka Štefana Skrúcaného. Pány dělí pouhých pět let. Lennymu je 51 a Štefanovi 56. Ale není padesátník jako padesátník. Zatímco minulé léto fanynky omdlévaly, když se čokoládovému krasavci roztrhly kožené kalhoty a jemu vylétl penis. Celou zdařilou akci si můžete připomenout ZDE, tak u Štefana by nic takového nehrozilo.

Maskéři se do Lennyho netrefili ani trochu! Obličej mu napatlali podivnou oranžovou barvou, na hrudník už zapomněli, vybrali mi šílenou košili, ze které Štefanovi nevylézal penis, ale velké břicho. Prostě naprosto zabitý sexsymbol. A co ty vlasy, proboha?! Není afro jako afro.

Lenny má hezký, upravený účes, zatímco Štefan vyfasoval mastnou pudlí paruku, která připomínala tak maximálně černošské detektivy z osmdesátek. Tohle nebyl Lenny Kravitz, ale jeho urážlivá parodie!

Mohlo by vás zajímat

Další články