Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Slovenský youtuber (22) si vzal mámu svého kamaráda (75): Měsíc po svatbě oznámil rozvod

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
bizár
Slovenský youtuber žíjící v Americe David Dobrik (22) je známý po celém světě. Do povědomí spousty lidí se dostal díky rozchodovému videu, které natočil se svou bývalou přítelkyní, youtuberkou Lizou Koshy (23). Nyní, o rok později, udělal nemyslitelné. Oženil se s matkou svého kamaráda Jasona Nashe (46) Lorraine Nash (75). Měsíc po svatbě navíc oznámil rozvod.

Košický rodák David Dobrik, jehož rodina se v jeho 6 letech přestěhovala do Ameriky, je velmi slavným youtuberem. Pohybuje se ve společnosti jedněch z nejznámějších vloggerů v Americe a zná se dokonce i s osobnostmi jako je Jon Bon Jovi, Paris Hilton či Kylie Jenner. Youtubeři jsou známí tím, že občas udělají něco hodně kontroverzního. Dobrik není výjimkou.

Když Davidovi jeho kamarád Jason Nash řekl, že si nikdy nenajde lásku, rozhodl se mu jeho slova oplatit velmi drsně. Požádal o ruku jeho pětasedmdesátiletou maminku, která na nabídku s radostí kývla. Dobrik si Lorraine vzal 13. května a o svatbě informoval na svém Instagramu. „Včera jsem se stal nevlastním otcem svého nejlepšího kamaráda, vzal jsem si jeho mámu. Za tuto příležitost jsem velmi vděčný. Budu tě vychovávat jako vlastního. Miluji tě Jasone, teď jdi vynést odpadky, smrdí po celém obýváku,“ připsal k fotce, kde objímá stařičkou nevěstu.

Je tomu jen pár hodin, co youtuber oznámil konec manželství. Důvody popsal u dalších svatebních fotek. „Se zlomeným srdcem vám musím oznámit, že já a Lorraine jsme se rozhodli ukončit náš vztah. Vážně jsme se snažili, aby to fungovalo. V životě se ale občas stává, že někomu nestačíte, ať už pro toho člověka děláte cokoliv, ať už se snažíte být kýmkoliv. Lorraine, byla jsi mým světlem, mou múzou, mou důvěrnicí. Naučila jsi mě nejen, jak milovat jinou osobu, ale jak milovat sám sebe. Budeme se milovat a podporovat i nadále, budeme skvělými kamarády a rodiči našemu dítěti,“ napsal.

Youtubeři jsou skutečně občas schopni zajít až za hranici všeho normálního, což je i tento případ. Zdá se, že Lorraine má v 75 letech neskutečný smysl pro humor, když byla schopna se vdát jen proto, aby naštvala vlastního syna. Teď ji na stará kolena čeká rozvod a z Davida bude ve 22 letech opět svobodný muž.

Související články

Další články