Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Slovenský poslanec přišel při pádu letadla o celou rodinu: Tohle je jeho dojemný vzkaz

+ Další 4 fotografie
tragédie
Dnešní letecká havárie etiopského letadla při startu z hlavního města Addis Abeby má smutný přesah na Slovensko. Tamní poslanec za SNS Anton Hrnko při havárii přišel o velkou část své rodiny. Při pádu letadla společnosti Ethiopian Airlines nikdo nepřežil.

„S hlubokým smutkem vám oznamuji, že moje drahá manželka Blanka, syn Martin a dcera Michala zahynuli při letecké katastrofě v Addis Abebě dnes v ranních hodinách. Kdo jste je znali, věnujte jim tichou vzpomínku,“ píše zdrcený manžel a otec na svém facebookovém profilu.

Letecká tragédie se stala těsně před devátou hodinou ranní. Agentura AP informuje o tom, že problémy nastaly zhruba šest minut po startu. Podle posledních informací nikdo z pasažérů ani členů posádky na palubě nepřežil.

Totožnost další osoby ze Slovenska se zatím nepodařilo ověřit. Vyšetřovatelé také nyní prověřují všechny okolnosti nehody a snaží se určit její příčinu.

Mohlo by vás zajímat

Další články