Dobrá nálada a pohodička čišela během rozhovoru z Tomáše Tatara. Ten si místo reprezentace a šampionátu v Moskvě užívá klid a volno po sezóně. Minulý týden se vypravil na koncert jeho oblíbené skupiny TEAM a dělaly mu společnost tenisové krásky Anna Karolína Schmiedlová, Daniela Hantuchová nebo Tereza Mihalíková.

Nejspíše ho atmosféra koncertu uvolnila, a tak v rozhovoru neměl žádné zábrany. Přiznal například, že si poprvé zasouložil ve svých šestnácti letech. Také se podělil o vděčné téma sexu před zápasy. Některé sportovce to totiž dokáže nabudit, jiné zase vyčerpat.

„Cítím se po tom unavený, ale také mně to chybí,“ řekl slovenský útočník. „Neříkám ale, že před zápasy abstinuji, ale asi bych měl,“ dodal hokejista, který by byl určitě hodně platný ve výběru Zdena Cígera, který zatím Slovensko moc netěší, protože dostává na MS v Rusku jednu rychtu za druhou.

Útočník Detroitu se také opřel do Jaromíra Jágra a zkritizoval jeho život. „Je hokejově nadaný, ale popravdě, já bych jeho život nechtěl,“ narážel pětadvacetiletý hráč na to, že jeho čtyřiačtyřicetiletý kolega nemá rodinu ani stálou partnerku.