Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Slovenský hokej na dně: Jste nejhorší na světě, vzkazují jejich fanoušci!

Slováci jsou na hokejovém dně a všem pro smích.
Zdroj: Profimedia.cz
Slováci jsou v Rusku zatím spíše pro smích. Jejich hokej už nebaví ani samotné fanoušky, kteří je mají za nejhorší na světě.

Začali mistrák dvěma výhrami nad největšími tragédy skupiny, pak ale dvakrát prohráli. V obou zápasech přitom vedli, ale vždy se možného bodového zisku zalekli. Jejich hokej je od začátku turnaje tragický na sledování. Slováci dělají obrovské chyby.

Slovenské fanoušky už to nebaví a ostře kritizují své hochy. „Lidé u nás jsou snad i rádi, že nám to nejde. Hoši to už radši ani na sociálních sítích nečtou. Nejdříve nás oslavovali po úvodních dvou výhrách a teď z nás mají srandu, že jsme nejhorší na světě,“ řekl Tomáš Jurčo, jeden z hráčů, kteří v Petrohradu bojují.

Trenér Cíger navíc přiznal, že vznikají i hádky v týmu mezi hráči. „Byly tam konflikty, ale nechci se k tomu vyjadřovat. Nevím, jak to dopadne, ale určitě to nepomohlo. Třetí třetina se nesla ve znamení hádek. Mužstvo se musí dát do pořádku, protože se to v těžkých chvílích nevyplácí,“ reagoval pro slovenský web cas.sk slovenský kouč.

Slováci jsou se sebevědomím opravdu na dně. Nemají navíc stoprocentní ani to, že se zachrání. Čekají je navíc ve zbývajících soubojích skupiny největší favorité – Kanada, Finsko a USA. Těžko se dá očekávat nějaký přísun bodů s jejich směšným hokejem, kterým se zatím na MS prezentují.

Související články

Další články