Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Slovenský herec má podivnou úchylku: Na Václavském náměstí VYSTAVOVAL SVOJE PŘIROZENÍ!

Takhle si ho vystavoval.
Zdroj: bontonfilm
Juraj Igonda je povahou spíše slušňák, proto všechny šokovalo, když byl spatřen nahý uprostřed noci v české metropoli. Herce nachytali, jak vystavuje na odiv svoje přirození!

Na první pohled skautík, na ten druhý ale exhibicionista, který ho klidně vytáhne na veřejnosti. Máčel se úplně nahý ve fontáně na Václavském náměstí. Všem přítomným navíc ochotně předváděl svoji chloubu a bylo mu jedno, že je zima.

Fanoušci tohoto herce ale mohou být klidní. Žádný úchyl nebo exhibicionista to není. Šlo pouze o scénu z filmu PIRKO, kde hraje Juraj jednu z hlavních rolí.

„Nahá scéna ve fontáně se točila, když bylo venku kolem nuly. Pro Jura to byla velká oběť. Po natáčení ležel několik dní s teplotami a skoro dostal zápal plic,“ komentoval režisér Petr Klein Svoboda.

Snímek PIRKO půjde do českých kin už skutečně brzo. Na Slovensku měl velký úspěch a podobné ohlasy se očekávají i u nás.

Související články

Další články