Konkrétně by mělo jít o Simonu Tejediovou, Miss Kartell Carat Tuning 2012, a Denisu Horváthovou, sestru herečky Júlie Horváthové, která se proslavila rolí v seriálu televize Markíza Chlapi neplačú.

Sexuální služby nabízely obě slečny na pornografických serverech a měly si účtovat v přepočtu 22 700 za hodinu. Stýkat se pak měly dle místních médií i s muži z egyptského podsvětí. Pikantní je na celé kauze fakt, že obě dívky měla policie chytit přímo při činu.

Logicky se tak prý obě k činům přiznaly a nyní jim hrozí trest odnětí svobody ve výši až tří let.

„Robím viacero vecí… Treba skúšať, v čom je človek najlepší,“ uvedla v rozhovoru pro cas.sk Simona. Tehdy asi ještě málokdo tušil, co misska ve skutečnosti myslí, ale nyní je jasné, že nás její zadržení vlastně ani nemá překvapovat.

A co v roce 2010 plánovala do budoucna? „Fúúúha, asi mi postačí byť šťastná, nech je to akýmkoľvek spôsobom. Takže uvidíme, ako si k tomuto plánu v budúcnosti dopomôžem,“ uvedla Simona.

My doufáme, že jí prostituce učinila dostatečně šťastnou a případný pobyt v egyptském vězení bude prostě brát jako akýkoľvek spôsob ku šťastiu.