„Najväčšie faux pas na Plese v opere 2015,“ zní titulky slovenského bulváru a jsou na místě po společenské sebevraždě tamní pěnice a ministryně solárního opalování Sisy Lelkes Sklovské (49).

Lehce afektovaná pěnice a manželka vlivného podnikatele Juraje Lelkese se podle serveru Topky.sk dopustila mezinárodního skandálu, když se na prestižní akci chovala při vystoupení zahraniční hvězdy Ricka Astleyho (48) jako utržená ze řetězu.

Megastar z Velké Británie vystoupila jako hlavní překvapení večera krátce po jedné ráno, netuše, že na tenhle kšeft v budově Slovenského národního divadla v Bratislavě jen tak nezapomene.

Rozjetá Sisa se v průběhu jeho vystoupení rozhodla, že jej poctí svou kooperací, a jala se škrábat na pódium a sápat se po mikrofonu.

Profík Astley se chvíli tvářil, že je v pohodě a podivnou existenci, která se s ním snaží zpívat, akceptuje, po chvíli ale rezignovaně opustil jeviště. Podle serveru topky.sk znechucení diváci začali opouštět na protest sál.

Aby měl Astley na co vzpomínat, narušila už předtím jeho show moderátorka Iveta Malachovská, která si před ním stoupla na dekoraci a začala se podivně klátit, asi jako že tanec.

Celou taškařici, která dala vzpomenout na slavný trapas Lelkesových a Felixe Slováčka v kauze kok*t Gott, zaznamenal na video jeden z hostů prestižní akce a na YouTube teď trhá počítadla. Vřele doporučujeme, takovou lekci společenského chování nedostanete zadara každý den.