Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Slovensko by mohlo mít jen tohoto zpěváka. V Talentu všem vyrazil dech!

+ Dalších 15 fotografií
Show Česko Slovensko má talent opět nezklamala. V nejnovější řadě jsme mohli vidět tanečnice ve svítících oblecích nebo pána s písní o melounu. Talentů, ale i odvážlivců, kterým pán bůh tolik nenadělil, bylo nespočet. Kdo zaujal nejvíce?

Nejnovější řada soutěže Česko Slovensko má talent mnohé zaujala. Talentovaných lidí není nikdy dost a v oblíbené soutěži se to jimi jenom hemží. Mohli jste vidět tanečnice ve svítících kostýmech, ale i snaživce, co na pódium úplně nepatří. Porota tak byla vyřízená třeba s pána, co zazpíval píseň o melounu.

Kdo ale skutečně zaujal byl jiný zpěvák. Na první pohled byste to do něj vůbec neřekli, ale podsaditý muž uměl téměř dokonale imitovat hlas Miro Žbirky. Porota včetně Jakuba Prachaře (35), Jaro Slávika (44), Marty Jandové (44) a Diany Mórové ho skoro nechtěla pustit z pódia. Slávik se smíchem poznamenal, že Slovensku by stačil jen tento jeden zpěvák.

Nechte se překvapit, co vás čeká příště.

Mohlo by vás zajímat

Další články