Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Slovenského fotbalistu Halenára (†35) našli mrtvého v lese: Prý spáchal sebevraždu!

Slovenský fotbalista Halenár spáchal sebevraždu.
Zdroj: Profimedia.cz
Bezvládné tělo slovenského fotbalisty Juraje Halenára (†35) našli ve Vrakunském lesoparku na okraji Bratislavy. Spekuluje se o sebevraždě, ale policie pracuje i s možností, že ho někdo zabil.

Ze Slovenska v sobotu přišla smutná zpráva, špičkový fotbalista Juraj Halenár je po smrti. V lesoparku na okraji Bratislavy bylo nalezeno jeho bezvládné tělo.

„V sobotu v odpoledních hodinách jsme přijali oznámení o nálezu těla ve Vrakunském lesoparku. Pro zjištění přesných příčin smrti byla nařízena soudní pitva. Totožnost muže policie zjistila, jde o 35letého Trnavčana,“ řekla TV JOJ Veronika Slamková, mluvčí krajského ředitelství policie v Bratislavě.

Halenár byl nezvěstný už druhý den, jako první o tragédii informoval web noviny.sk. Podle všeho šlo o sebevraždu, ale cizí zavinění zatím vyloučeno nebylo. Policejní vyšetřování probíhá.

Halenár na Slovensku hrál za Inter Bratislava, Slovan Bratislava nebo Artmedie Petržalka. Slavný útočník oblékal i dres Sigmy Olomouc.

Mohlo by vás zajímat

Další články