Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Slovenské zubařce nejspíš ruply nervy a zfackovala holčičku. Na tváři jí udělala velké šrámy!

Zubařka holčičku v ordinaci zfackovala, protože nechtěla spolupracovat.
Zdroj: TV Markíza
Holčička ze Slovenska šla do soukromé zubní ambulance kvůli obyčejné plombě. Jenže celá prohlídka skončila noční můrou a zraněním Noriky (6). Když vyšla z ordinace, měla šrámy na tváři. Její rodiče tvrdí, že ji zubařka napadla a dala jí facku. Lékařka vinu odmítá.

Manželé Chudíkovi byli s dcerou v soukromé zubní ambulanci v Handlové na Slovensku. Mysleli si, že jde jen o obyčejnou plombu a vše bude v pořádku. Vše ale skončilo zraněním holčičky. „Byli jsme objednaní a šli jsme na plombu,“ řekl pro web tvnoviny.sk otec holčičky.

Holčička má chorobu srdce, a tak chodí do nemocnic hodně často. Z lidí v bílých pláštích má strach a moc dobře s nimi nespolupracuje. To byl asi právě ten problém v zubní ambulanci. Jenže zubařka to nevydržela a holčičce vlepila facku.

„Snažila se ji nějak zabavit, ale nedařilo se jí to. Potom poslala manželku ven a byla to jen chvilka, kdy jsme slyšeli plesknutí a i lidé v čekárně slyšeli, že křičí ‚drž hubu‘,“ popsal incident otec. Zubařka nakonec zub ošetřila, jenže když vyšla Norika z ordinace, rodiče se nestačili divit. Měla šrámy po celé tváři.

Norika řekla rodičům, že jí zubařka dala facku, a potvrdila to i zdravotní sestra. „Řekla, že to dítě nespolupracovalo a že ano, že ji udeřila,“ řekl Chudík. Podle zubařky ale bylo dítě nezvladatelné, protože pořád kroutilo hlavou a prostě jí jen naběhlo na ruku. Rozhodně jí prý facku nevlepila.

Dívka má ale na tváři, krku a uchu jasný otisk ruky. Rodiče Noriky, kteří oba pracují ve zdravotnictví, chtějí na zubařku podat stížnost.

Související články

Další články