Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Slovenské moderátorce unesli syny (5 a 8): Děti mohou být i v Česku, pomozte je najít

Slovenské moderátorce unesli syny (5 a 8): Děti mohou být i v Česku, pomozte je najít
Zdroj: Policie SR
+ Další fotografie
pátrání
Slovenská policie vyhlásila pátrání po dvou malých synech slovenské moderátorky Very Wisterové. Harlow Pax Hulsh (8) a Theodor Steven Hulsh (5) zmizeli ve čtvrtek v Bratislavě, kde byli naposledy viděni s otcem v obchodním centru.

Harlow Pax Hulsh a Theodor Steven Hulsh byli naposledy viděni ve čtvrtek 24. října kolem půl páté odpoledne. Tou dobou se společně se svým otcem pohybovali v nákupním centru v Bratislavě. Web Topky.sk informuje o tom, že Jeremy Hulsh, který s rodinou nežije, má vypnutý telefon. Je možné, že chlapce odvezl za hranice.

Před necelými třemi lety se moderátorka Vera Wisterová se svými syny vrátila z Izraele, kde žila právě s Jeremym Hulshem. Jejich manželství se podle slovenských médií rozpadlo kvůli neshodám ve výchově a častým návštěvám soudů. Hulsh může chlapce údajně vidět každé úterý a čtvrtek a každý druhý víkend na tři hodiny.

Harlow Pax Hulsh měří 142 centimetrů a váží zhruba 30 kilogramů, má hnědé oči a hnědé vlasy. V době zmizení na sobě měl modré tričko s dlouhým rukávem a s nápisem "GAP", zelené maskáčové tepláky a sportovní boty s obrázkem Pokémonů na boku.

Theodor Steven Hulsh měří 120 centimetrů a váží zhruba 20 kilogramů, má modré oči a světlehnědé kudrnaté vlasy. Když byl naposled spatřen, měl na sobě modré proužkované tričko s dlouhým rukávem, tmavě modré tepláky a stejně jako Harlow tenisky s obrázkem Pokémonů.

Pokud máte jakékoliv informace o pohybu chlapců či jejich otce, neváhejte se obrátit na linku 158.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy